alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
639
Mid or support annie ?
Osman Melih E.
23 Aralık 2014 19:33
Kolay gelsin arkadaşlar. Annie support mu daha iyi gider mid mi diye düşünüyordum ve kendimce şu sonuca vardım. Annie midde kalırsa rahatlıkla farm yapar ve Ulti stun sayesinde ezemeyeceği rakip yoktur. Ancak support annie rakibi öldüremese bile Ulti stun - W - Q yetenekleriyle çok rahat can eritebilme özelliğine sahip. Bu yüzden Annie mid oynayıp 1vs1 de adam alacağına support rolünü çok iyi doldurup rakipleri nokta canla bırakarak adc ya da kalan takıma kolaylıkla kill avantajı sağlayabilir. Hal böyle olunca mide, kastıgında gerçekten rakibe tek atacak talon yasuo gibi suikastçıların geçmesi bana daha mantıklı geldi. 
Support annie için fikrimce build:
1)Tanrıça'nın Gözyaşı (Sürekli w ile dürtmek zorunda kalacagınız ve stun hazırlamanız gerektiği için)
2)Merkür'ün Adımları
3) Asırlık sopa
4)Başmelek Asası(Seraph'ın Şefkati)
5)Athene'nin Lanetli Kadehi
6)Banshee'nin Duvağı
7)Ruh Gömleği ya da Çivili Zırh (Karşı takımdaki AD-AP karakter sayılarına ve güçlerine göre)
enes barış s.
23 Aralık 2014 19:41
support annie op
Burak K.
23 Aralık 2014 19:42
Support ve mid olarak bence support konumunda annie daha mantıklı diye düşünüyorum dediğin gibi kolay kolay can eritebilme özelliğine sahip.
Yiğithan B.
23 Aralık 2014 19:50
mid annie teqqq atar güzel çar yani
Ali Can Y.
23 Aralık 2014 22:25
Mid support farketmez annie reyiz s---- affetmez :D
onur can e.
23 Aralık 2014 22:34
Range olarak yuksek cok kolay durtebiliyor ama bi o kadarda kırılgan support oynarken dikkat ve özen gerekiyor.
Ali Cem A.
24 Aralık 2014 13:18
Her 2 bölgedede rahatlıkla oynayabilirsin. Yanlız sana tavsiyem eğer support oynıcaksan ve ultin açıldıysa kesinlikle pasifini 3 de tut. Ulti kendiliğinden sersem atıyo. U kullaninca pasifin 4 olup bi sonraki skil de sersem atıyor.1 sersem atıcağına 2 sersem atmış oluyorsun. Kill garanti yani. GG ;)
tevfik tüzün k.
24 Aralık 2014 13:22
bence mid çünkü q ile mana gitmiyor ve çok rahat farm yapılıyor
Önder Kaan Ö.
24 Aralık 2014 16:18
Bence support daha güzel gidiyor hem dürtme olarak daha iyi takıma katkın daha çok
Osman Ç.
24 Aralık 2014 16:18
Mid support farketmez annie reyiz s---- affetmez :D
ercan s.
24 Aralık 2014 17:15
her yerde oynanır sup mid adc top bir tek orman olmaz gerçi zorlansa o da olur