alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
1080
Movement Speed Rengar
Güneş A.
23 Ekim 2014 17:36
 Evet yeni bir build buldum rengar için sizle paylaşmak istedim. Bunun için topta oynuyorum Rengarı çünkü farmla falan hızlı kasmak ve en çabuk şekilde itemları dizmek gerekiyor. Jungleda denedim o da iyiydi ama top tam verim.
 Build:
Youmuu-Trinity-Swiftness Bot(daha sonra yeşil upgrade,alacrity sanırım)-Hextech,Zephyr, Statik.
 Bununla 3. itemdan sonra zaten inanılmaz bir ms sahibi oluyoruz ve combata dahil olup işimizi halledip çıkmak çok kolay oluyor. Ulti sonrası ms bonusuyla adcyi tekleyip anında çıkabiliyoruz ve gerektiği yerde tekrar dahil olabiliyoruz. Ve size çok uzak yerde bile olan bir adama ulaşmamız çok kolay olduğundan hemen elemanı tek yakalayıp paketleyebiliyoruz. Üstelik oynaması çokta zevkli. 
 Görüşlerinizi merak ediyorum.

muhammed yusuf b.
23 Ekim 2014 17:43
Güneş A.
 Evet yeni bir build buldum rengar için sizle paylaşmak istedim. Bunun için topta oynuyorum Rengarı çünkü farmla falan hızlı kasmak ve en çabuk şekilde itemları dizmek gerekiyor. Jungleda denedim o da iyiydi ama top tam verim.
 Build:
Youmuu-Trinity-Swiftness Bot(daha sonra yeşil upgrade,alacrity sanırım)-Hextech,Zephyr, Statik.
 Bununla 3. itemdan sonra zaten inanılmaz bir ms sahibi oluyoruz ve combata dahil olup işimizi halledip çıkmak çok kolay oluyor. Ulti sonrası ms bonusuyla adcyi tekleyip anında çıkabiliyoruz ve gerektiği yerde tekrar dahil olabiliyoruz. Ve size çok uzak yerde bile olan bir adama ulaşmamız çok kolay olduğundan hemen elemanı tek yakalayıp paketleyebiliyoruz. Üstelik oynaması çokta zevkli. 

iyi düşünmüşsün. oynanabilir bence.
Murat Atakan H.
23 Ekim 2014 17:50
oynanabilir
Uğur K.
23 Ekim 2014 17:51
Olabilir denemek lazım 
Mehmet D.
23 Ekim 2014 17:51
Olabilir aslında bunu deniceğim :D
Umut Tanın Ü.
23 Ekim 2014 17:52
İyi fikir aslında. Denenmeli.
Mehmet D.
23 Ekim 2014 17:52
Çok teşekkürler yararlı bilgi çok işime yaradı.
eren k.
23 Ekim 2014 17:54
mantıklı deneyeceğim hafta sonu 
Salih Berk Y.
23 Ekim 2014 17:57
Güneş A.
 Build:

Movement veren sarı bot daha iyi oluyor dandy nin çıktığı
Güneş A.
23 Ekim 2014 18:03
Salih Berk Y.
Movement veren sarı bot daha iyi oluyor dandy nin çıktığı
Onu çıkmama sebebim combat halinde koşu  hızını düşürmesi üstelik çok fazla düşürüyor. Ve yeşil upgradele swiftness bot sadece 50 daha az ms veriyor mobilityden. O yüzden bence combat sırasında da hızlı koşmaktan vazgeçecek kadar fazla bir ms farkı değil.
Abdülkadir A.
23 Ekim 2014 18:10
Hangi itemle tekliceksin peki?