alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
215
Mundogg Efsanesi
Ediz T.
18 Aralık 2014 15:56

Efsane

Artık Dr. Mundo olarak tanınan adamın, vicdan namına hiçbir şeyi olmadan doğduğu söylenir. Bunun yerine, deneylerle acı vermeye yönelik, dindirilemez bir arzuya sahipti. Beş yaşına geldiğinde, Mundo'nun büyüdüğü Zaun mahallesindeki evcil hayvanların çoğu kaybolmuştu. Ergenlik çağına geldiğinde, ailesi kayıplara karışmıştı. Doktorluk yapma iznini yasal olarak aldığında, Zaun yetkilileri tarafından otuz sekiz ayrı cinayet suçlamasından beraat ettirilmişti; delil yetersizliği, kovuşturmayı imkânsız hale getiriyordu.

Dr. Mundo yarı seri katil, yarı deli bilimadamı haline geldi; tabii yaptığı kasaplığın bilim sayılıp sayılmayacağı tartışılır. Bununla beraber, insan beyninin ve vücudunun acıya verdiği tepkilerin saptanmasında muazzam gelişmeler kaydetti. Hatta en dayanılmaz durumlarda bile acıyı bastırabilmeyi başardı. Ayrıca kimyasal yöntemlerle insan beyninin en ilkel bölgelerine girdi ve saldırganlık yoluyla adrenalini arttırarak, vicdanı ve hayatta kalma dürtüsünü köreltmenin yollarını öğrendi. Kısacası Dr. Mundo ömrü boyunca, bilimle takviye edilmiş mükemmel seri katili nasıl yaratacağını araştırdı. Ne yazık ki, Noxus yönetimi, böyle bir davranışı insanlık dışı yerine girişkenlik ve hırs belirtisi olarak görüyor. Aslen Zaun için savaşan Dr. Mundo, League of Legends'da (Efsaneler Ligi) da Noxus için savaşmak üzere alındı. Bu çılgının iki tarafa hizmet eden durumu, Zaun ile Noxus arasında filizlenen ilişkinin meyvelerini temsil ediyor. Dr. Mundo deneylerine halen devam ediyor. Biçimi bozulmuş vücüduyla... kendine özgü...konuşma tarzından anlaşılacağı üzere kendini bile denek olarak kullanıyor. Noxus Yüksek Komutası'nın, boş zamanlarında büyük tutkusuna eğilmesi için istediği her izni verdiği de dedikodular arasında.

Zaun'un delisinden sakının. Onun gözünde zaten ölüsünüz.

Arkadaşlar(Mundo mundo ile arkadaş oyle yazıyor) :)

  • Dr. Mundo
Ali Can Y.
20 Aralık 2014 23:26
hahahaha mundo mundo ile arkadaş çok güldüm :)
Mertcan E.
20 Aralık 2014 23:27
mundogg muymuş ismi yeni öğrendim teşekkürler :)
onur can e.
20 Aralık 2014 23:27
hulk filminden esinlenerek yapılmış bir herodur bende bunu yazayım :D
eray e.
20 Aralık 2014 23:28
pataküte millete girişmek için uygun bi tanktır bu hero 
Hasan Can K.
4 Ocak 2015 17:10
Soloda ezlimeyen bir karakter.
Sergen B.
18 Şubat 2015 11:06
Çok Güzel Bir Hero Ama Artık Pek Tercih Edilmiyor Nedense
Sergen B.
23 Şubat 2015 20:08
Ben Full Tank Kasıyorum Sizce Doğrumu ?