alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
995
Neden Taric ve Mordeye hala rework gelmiyor?
Güneş A.
24 Ekim 2014 09:33
 Zaten reworklenmiş champleri yenilemekle uğraşıyolar hala. Şu iki champi yenileseler oyun baştan sona yenilenmiş olacak. Hala sezon 1deki halleriyle duruyolar resmen. Çok çirkin. Bir de udyr ve urgotta var tabi.
Hakkı Mert A.
24 Ekim 2014 11:51
ihtiyaçları yok bana kalırsa.
Osman Bora D.
24 Ekim 2014 11:54
Bende Taric için ne zamandır bir rework bekliyorum ama Riot maalesef...
Utku D.
24 Ekim 2014 11:59
Mordenin ihtiyacı yok ama taricin var cidden güzel bi skillset gelebilir
SEMİ GÜRCAN G.
24 Ekim 2014 12:39
Güneş A.
 Zaten reworklenmiş champleri yenilemekle uğraşıyolar hala. Şu iki champi yenileseler oyun baştan sona yenilenmiş olacak. Hala sezon 1deki halleriyle duruyolar resmen. Çok çirkin. Bir de udyr ve urgotta var tabi.
Sürekli bu konuyu söylediğini görüyorum heralde bu şampiyonları çok seviyorsun
SEMİ GÜRCAN G.
24 Ekim 2014 12:40
Osman Bora D.
Bende Taric için ne zamandır bir rework bekliyorum ama Riot maalesef...
İhtiyaçları nasıl yok acilen var ikiside üçgen ayak geziyorlar
Doğuş K.
24 Ekim 2014 12:41
Güneş A.
Kardeş her champion her oyun oynancak diye bişey yok ;)
Güneş A.
24 Ekim 2014 12:44
SEMİ GÜRCAN G.
Sürekli bu konuyu söylediğini görüyorum heralde bu şampiyonları çok seviyorsun
Bu şampiyonlar benim için lol hayatımda birer dönüm noktasıydı. Lol hayatıma Taricle başladım ve profesyonel lol hayatıma Morde ile devam ettim. Bu yüzden bu iki champın bende ayrı bir yeri var.
Caner K.
24 Ekim 2014 12:45
tarici anlarımda mordeye rework gelmez mordenin skillseti güzel belki visual upgrade gelir o kadar :)
uğur k.
24 Ekim 2014 13:04
ikisinede şart gerçekten
Emrah M.
24 Ekim 2014 13:06
Bence de gerek yok gayet iyiler daha metada olan sampiyonlarin ustunde durmalari daha mantikli