alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
1291
nedne lee sin sevdası
Murat Atakan H.
22 Ekim 2014 22:06
trdekilerin yarısında vardır bu sevde ben daha doğru düzgün oynayabilen göremedim hepsi hava atıyor fakat iş icraata gelince iş yok bu iş nasıl oluyo
Yusuf Tuna Ç.
22 Ekim 2014 22:25
Lee Sin tam olarak oynanabilmesi için zaman gereken fakat çok mobil olduğu için çok da sevilen bir şampiyon.Aynı zamanda oyunlar da yapılabiliyor.Bundan dolayıdır diye düşünüyorum.
OĞUZCAN Y.
22 Ekim 2014 22:25
Oynaması zevkli bir şampiyon olduğu tercih ediliyor bu oyununda amacı zevk almak 
İsimsiz Üye
22 Ekim 2014 22:27
Lee sin heryerde iyi oynayan bulamazsın kardeşim gerçekten insanlar sadece sözde kalıyo çok pratik lazım lee için
habib y.
22 Ekim 2014 22:28
bazen de tam tersi karşı takıma gelir on numara bi lee sin player oyun oynatmaz yaşadım oradan biliyorum yarası hala taze :((
ismail s.
22 Ekim 2014 22:28
Rakibe Q atıyosun tekrar basıyosun yanına gitmeden W ile minyona atlıyorsun. ve herkese hava atıyorsun
Kullanmasının kolay olduğunu zannederler ama sadece flash ile insec yapabilirler 
Uçan kaçan bir hero olduğu için çok seviliyor lee sin 
Bende aldım ama herkesin elinde görünce tiskindim artık oynamıyorum şuan duruyor öyle 

Murat Atakan H.
22 Ekim 2014 22:30
karşı takımdaki bezdirir bizim takımdaki oynayamaz :D
OĞUZCAN Y.
22 Ekim 2014 22:31
habib y.
bazen de tam tersi karşı takıma gelir on numara bi lee sin player oyun oynatmaz yaşadım oradan biliyorum yarası hala taze :((
Hahaha aynısını bende yaşıyorum karşının leesinleri mübarek insec bizimkiler feeder :D
Emre K.
23 Ekim 2014 01:04
Lee oynamak için çok video ve deneme yapman gerek bi süre sonra elin otomatik gidiyor zaten
MUHAMMET CEMİL A.
23 Ekim 2014 01:05
W suna gelecek olan nerf ü ağlayıp da iptal ettiren kitle bu heralde
Hıdır Yankı K.
23 Ekim 2014 01:17
karşı takımdaki bezdirir bizim takımdaki oynayamaz :D