alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
1534
noob herosu dediğimiz basit herolar
Rıdvan Ş.
15 Aralık 2014 23:22
azı karakterler çok basit ve oyunun zevkini kaçırıyor bence biraz zorlaştırılmalı bu herolar bunlar:

Master Yi:
3 iteme bakan bi hero Statik,Kanasusamış,ebedi bitti
Çok kolay bi hero ve 3 item istediği için oyunu bozuyor

Fiora:
15.dakikadan önce Hydra çıktınmı oyun gg Yalan mı ?

Fizz:
Anlatmak istemiyorum.

Darius:
AD si en yüksek Tank.Ne ölüyor nede heroya karşı dayanabiliyorsun.Darius tek çözümü Yorick ve Teemo

Volibear
Bu heroyu bende kullanıyodum çok hoşuma gidiyordu sonra ne kadar kolay dedim
Bi warmog yeten bi hero w su da cana göre hasar verdiği için 850 vurduğumu hatırlıyorum çok kolay herolardan birisi

Teemo:
AP si ayrı AD si ayrı güçlü her şekilde kastımı kör etmesi ve mantarları sayesinde 1 vs 5 rahat dalan bi hero aynı zamanda fizz kadar insanı rahatsız eden bi hero
Berat Kemal A.
22 Aralık 2014 07:56
Darius'a Karşı Pantheon'da Kullanılabilicek Heroların Arasında Teemo Ve Yorick Tek Çözüm Deyil
furkan g.
22 Aralık 2014 08:22
aynen özellikle teemoya cok sinir oluyorum
Veli Emre G.
22 Aralık 2014 08:48
Bu herolarla adamlar bronzdan golda çıkıyorlar. Bence de güçleri düşürülmeli.
onur can e.
22 Aralık 2014 09:55
Masterdan cektigim kadar hicbir herodan cekmedim.
Ediz T.
22 Aralık 2014 10:23
Master yi ama noob herosu diye bişey yoktur diyeyimde.
cüneyt ş.
22 Aralık 2014 12:52
master yi gordugum en sacma champion
Cumali Ç.
22 Aralık 2014 12:54
Her şampyion kendine göre gçlüdür. noob herosu diye birşey yoktur tf de pozisyon alma vardır
Emrullah Y.
22 Aralık 2014 12:54
Noob herosundan kasıt fizz oraya girmiyoruz bikere dariusta öyle ama master falan r q aç bitti noob herosu işte oynaması basiit bişi yani ayrıca master istedigi akdar aksssın sütun yerse işi biter :D
Ozan Ö.
22 Aralık 2014 13:00
Bence katarinayı da eklemelisin. Ben de oynadım , kabul ediyorum ama q e w r yapıyor tüm takım ölüyor
yusuf d.
22 Aralık 2014 13:08
master