alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
640
Oyundan Silinsin dıcegınız karakterler
Ediz T.
18 Aralık 2014 12:35
Bence oyundan zac silinsin kimse oynamıyor 
Galio da silinebılır daha hıç karsıma bılen gelmedi :)
Azir aziri hiç sevmedim kötu bence 
Oğulcan Y.
18 Aralık 2014 12:56
bence zac silinmemeli az oynanıyor fakat güzel karakter 
Boran T.
18 Aralık 2014 14:28
bana sorarsanız hiçbir champ silinmemeli zira eninde sonunda oynayanlar vardır, oynanmayacak olsa yapılmazdı :)
Mehmet Emin Ö.
18 Aralık 2014 14:50
Neden silinsin ki kahramanların fazla olması daha iyi silinmesi sacma olur.
Oğulcan Aşır G.
18 Aralık 2014 15:05
urgot silinsin bi kere karşıma gelmedi çok tipsiz ve gereksiz bi champ bence
Ali Can Y.
19 Aralık 2014 22:51
Urgot silinsin 1 kere oynadım skilleri,oynanışı berbat neden oynanmadığını o zaman anladım
melih a.
19 Aralık 2014 22:53
bence urgot cunku hic oynanmiyor en son alicagim sampiyon bu oyunda :)
Ozan Ö.
19 Aralık 2014 22:58
Urgot ve Yorick silinmeli kanımca :D
Ömer C.
19 Aralık 2014 23:17
Yorick diyenlere çok üzülüyorum gerçekten çünkü main herom her aldıgımda mutlaka firsblood alıyorum can gitmiyo yavaşlatma var kendini hızlandırabiliyo ultiyle 1v2 çok rahat kill alabiliyosun daha nolsun silinsin diyenler bidaha oynasın bence.Silinmesi gereken şampiyon konusuna gelincede bence urgot silinmeli.Çünkü adc bi hero ama ultisi 1 tf de hiç bi işe yaramaz.Adc olarak 5 kişinin arasına düşmeyi hiç bir adc istemez.
İsimsiz Üye
19 Aralık 2014 23:48
Teemo=uyuz ediyor kör etmesi + mantarları 
Urgot=resminde bile hayır yok
Fiora=late de Adc ye 2 q atıyor Adc ölüyor :/ rakipte kasmış fio varsa Adc olmak istemezsiniz.
Darius=hem tank hemde çok vuruyor bence gayet iyi hero ama oyunun zevki kalmıyor karşına gelince
RECEP CAN B.
19 Aralık 2014 23:50
azir gayet iyi bence hele aramda efsane oluyor..