alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
297
Pantheon Efsane
eray e.
20 Aralık 2014 15:35

Efsane

Targon Dağı'nın bulutlarının ötesinde, savaşa ve çatışmaya hala en üstün sanat biçimleri olarak saygı duyan, Rakkor adlı gözüpek bir kabile vardır. Runeterra'nın Rün Savaşları'nı hala hatırlar ve League of Legends'ın (Efsaneler Ligi) kabaran şiddet dalgalarını sonsuza kadar durduramayacağını bilirler. Bu kabilenin her üyesi disiplinli ve acımasız bir savaşçı olarak yetiştirilir. Noxus ve Demacia ordularının askerleriyle, ancak on kişiye karşı tek kişi olduklarında savaşmayı tercih ederler. Rakkor savaşçıları hem çıplak elleriyle ölüm dağıtabilen kabiliyetli savaş sanatçıları olarak eğitilir hem de kabilenin çok sayıdaki hazine-silahlarını acımasızca kullanmayı öğrenir. Bu hazineler kuşaktan kuşağa geçirilir. Hepsi Runeterra'nın mistik doğasını özlerinde toplamıştır. Bu hazine-silahların varolan en tehlikeli silahlardan sayılması ve Pantheon'un ellerinde League of Legends'a girmiş olmaları hiç de şaşırtıcı değil.

Bu ifadesiz savaşçı, halkının yiğitlik timsalidir. Sırf varlığı bile savaş sanatına söylenen bir gurur marşıdır. Pantheon Valoran halkının savaşın yerini alacak bir kurum oluşturup, içine şampiyon denen kişiler koyup, Rakkorları buna dahil etmemelerini hakaret saydı. Kabilesinin hayır dualarını alıp atalarının silahlarını kuşanarak, dünyaya gerçek savaşçı nasıl olur göstermek için Lig'in üstüne çullandı. Kiminle dövüştüğü, Lig şampiyonluğunun şatafatı ya da prestiji umrunda değil. Sadece savaşın yalın şerefi için yaşıyor. Pantheon nefes aldığı sürece, yenecek yeni bir rakip arıyor.

''Daha çok takviye kuvvetleri vardır diye ummuştum.''
--Pantheon, lime lime edilmiş bir Noxus taburunun cesetlerinin ortasında dururken.
Hasan Can K.
4 Ocak 2015 19:25
Çok zor ama güzel bir hero.
Sergen B.
28 Şubat 2015 16:16
Kendisi Kolay Mekanikleri Zor Olan Bir Hero :) 
Sergen B.
6 Mart 2015 00:06
Ultisi ile sağlam ganklar atabiliyor