alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
696
POPPY ÇÖP MÜ DEĞİL Mİ ??
Ömer Yiğithan E.
17 Aralık 2014 19:08
Beyler bazıları Poppy şampiyonuna çöp diyor ama bazıları da çok iyi al poppy i rahat et faln diyo sizce iyi mi yoksa kullanmaya değmez mi
Ediz T.
17 Aralık 2014 19:10
Bence işe yaramayan herolarda tf de ne ıse yarıcak 
İbrahim K.
17 Aralık 2014 19:11
Bak özetle şunu diyeyim herkesin görüşü farklıdır. Kimisine göre en iyisidir poppy kimisine göre en eziği o yüzden en iyisi al bak her heroyu senin tarzın nasılsa öyle kullan. Belki en güzel kullanacağın hero olur poppy.
muhammet fatih a.
17 Aralık 2014 19:12
kardeş oynamasını bilirsen hakikaten çok güzel hareketler yapabilirsin
onur can e.
17 Aralık 2014 19:14
Ultiyi atarsın karşı takımın supportuna hem tanklarsın hemde karşı adc yi cok kolay zorlarsın.
engin umut d.
17 Aralık 2014 19:43
bana kostum sandıgından 520 lik poppy skini cıktıgı icin poppy cok OP diyorum . :D
salih u.
17 Aralık 2014 19:44
poppy çöp diyenler üçlü kuvvet alıp adcye e q kombosu yapsınlar pls
Ali Can Y.
17 Aralık 2014 19:44
Oynamasını öğren en iyi herolardan biri olur tflerde ultisiyle çok iş yapabiliyor
Oğuz Ali A.
17 Aralık 2014 19:50
Poppy en sevdiğim hero . Sırf bu yüzden skinini aldım . Laneyde kolayca kim gelirse ezebiliyorsun . E+Q kombosu ile nuke damage çakıyor . Tflerde ise yapacağın şey supporta r atıp adcye dalmak sonra ise adcden sonra mide dalmak . Zaten devamını takımın halleder. Poppy oynarken sen gireceksin tfye onlar değil  . Ryi supa atıp adcyi duvara ittirmen gerek . Bir Üçlü kuvvet , hydra , günateşi kasıp çok iyi iş yaparsın . Öneririm.

Alp Bintuğ U.
18 Aralık 2014 08:16
Üçlü Kuvvet + Ruined + Last Whisper = Pentakill
Tryndamere'nin bi boy büyüğü gibi, Q'su manyak hasar çıkartıyor, hem AD'nizden alıyor, hem hedefin maksimum canından alıyor, ortaya karşışık bir şey.
Baran A.
18 Aralık 2014 08:17
Poppy ile lanede herkezi ezebilirsiniz ama yeni metada yok arkadaşlar sezon 5 te gelicekmiş yani ocak 1den sonra