alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
322
Poppy Efsane
Sergen B.
16 Şubat 2015 21:12
Diğer küçük yordle kızları seksek oynayıp papatyadan taç örerken, Poppy'nin çocukluğu babasının zırhçı dükkanında ellerinin nasır tutmasıyla ve yağa bulanarak geçti. Babası Blomgrun, Bandle Şehri'nin en iyi zırhçısıydı. İşi kadar tek sevdiği tek şey, daima yanan demirci ocağından sıçrayan kıvılcımların sesinden ilham alarak adını Poppy koyduğu kızıydı. Poppy babasının pek güvendiği çekici Gümbür'ü ilk kaldırabildiği gün Blomgrun'un içi gururla dolmuştu. Poppy babasının zanaatine hemen alıştı, demirciliğe doğuştan yetenekli olduğunu gösterdi. Blomgrun da bu yeteneği, özenli öğretmenliğiyle şekillendirdi.

Bir gün, Florin Berell adında bir Demacia'lı general, Blomgrun'a kıyas kabul etmeyecek kadar ihtişamlı bir miğfer yapması için sipariş verdi. Blomgrun Florin'e en iyi işini sunmaya kararlıydı, proje üstünde çalışıp didinmeye koyuldu. Poppy'ye en önemli parçayı emanet ederek, ortasındaki mücevheri takmasına izin verdi. İşleri bittiğinde, miğferi bizzat teslim etmek için Demacia yoluna düştüler. Ama generalin siparişi, Noxus Üst Komutası'nın kulağına gitmişti. Teslimatı durdurmak için Noxus'lu iki suikastçi yollandı. Blomgrun, suikastçileri, Poppy'nin kıymetli miğferi alıp kaçmasına yetecek kadar oyaladı. Poppy babasının katledilişini bir çalılığın ardından çaresizce izledi. Evine kaçmak yerine, yola devam edip miğferi Demacia'ya tek başına taşıdı. Paranın babasının hayatının karşılığı olamayacağını söyleyerek, miğferin ücretini reddetti. Babasının son arzusunu yerine getirmek için, hediye olarak sundu. Florin Poppy'nin gözyaşlarının ardındaki amansız kararlılığı gördü ve Bandle Şehri'nin yöneticilerinden Poppy'yi Demacia'ya yordleların elçisi olarak atamalarını rica etti. Kısa süre sonra Poppy, Noxus'u babasının çekiciyle ezmek için League of Legends'a (Efsaneler Ligi) gönüllü olarak katıldı.

Poppy ufak tefek olabilir ama ne Gümbür ufak, ne de Poppy'nin iradesi.
Sergen B.
24 Şubat 2015 21:05
Çöp Karakter Gözüyle Bakılıyor Ama Bence Çok İyi Bir Hero