alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
569
Reksai Efsanesi ve bilinmeyen kısmı
Doğukan E.
19 Aralık 2014 16:13
Türünün en büyük ve en vahşi üyesi olan Rek'Sai, kurbanlarını gafil avlamak için toprakta tüneller kazıp sonra da tek lokmada yutan, acımasız bir yırtıcıdır. Doymaz açlığı, bir zamanlar pek ihtişamlı olan Shurima İmparatorluğu'nun koskoca bölgelerini tarumar etmiştir. Öyle ki artık tüccarlar, çerçiler ve hatta silahlanmış kervanlar bile bu bölgelerden geçmemek için yollarından yüzlerce kilometre sapmayı göze alır. Öte yandan, kurnaz haydutların dikkatsiz gezginleri bu alanlara çekip öldürttüğü görülmüştür. Rek'Sai hedefini fark ettiği anda, idam hükmü verilmiş olur. Kaçmanın imkanı yoktur; Rek'Sai kumların ölümcül kraliçesidir.
Bilinmeyen kısmı ise şundan ibaret rek sai yıllarca zindan larda yasamıs bunu koruyon skarmer hiclik tarafına gecince rek sai yi salmıs bunla birlikte etrafta av arayıp her yeri yağmalayarak doymaya calısıyor (BARONUN KIZI DİYENDE OLUYOR)
Hasan Can K.
11 Ocak 2015 15:50
Bilinmeyen kısmı için kaynak gösterirmisin. ?
Sergen B.
26 Şubat 2015 16:52
Nerf Gelmeseydi Şuan Main Herom Olabilirdi