alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
552
Rek'sai Hakkında Bilgi verebilcek ?
Oğuzhan D.
19 Aralık 2014 03:01
Rek'sai şampionu hakkında detaylı bilgi verebilecek varmı acaba ? 
onur can e.
19 Aralık 2014 11:55
Deli damage olan bir hero çok çok güzel bana sorarsan jungle itemini ad ve bekleme suresini dusurenden alicaksin sonra bi tiamat bi üçlü kuvvet oyunda kesemeyeceğin adam kalmaz.
mahmut can t.
20 Aralık 2014 13:34
Jungle ve solo topta kullanılan 1 şampiyondur 1-2 hafta sonra fiyatı 7800 den 6300 e düşecektir
Metehan E.
20 Aralık 2014 13:47
Deli damage olan bir hero çok çok güzel
Taylan V.
20 Aralık 2014 13:52
Sen ona bi ap dene sonra q ile tek atıcaksın ölüm ateşi pençesi felan çık ve gör.
Hasan Can K.
9 Ocak 2015 21:01
Çok damagesi var bir jungle a göre.
ahmet refik k.
10 Ocak 2015 16:39
ormanda pasifi ve Q sü ile alan hasarı vurup kolayca orman temizleyen bi hero kolayda gang atar güzel herodur :)
Gökay K.
10 Ocak 2015 17:32
Jungleda çok başarılı bir  champion ilk safalarda üçlü kuvvet gibi eşyalar çıkıp daha sonrada tanklaştırırsan  alamıyacağın adam yok bence
Cem O.
10 Ocak 2015 18:31
Koridorlara hangi açıyla gank atacağın gerçekten çok önemli ben genellikle duvar arkasından çıkarak rakibin pozisyonunu bozmaya çalışıyorum . eşya dizilimi konusunda jungle itemini izci yeli alarak zıpkın efsununa tamamlıyorum bu sayede verdiği saldırı hızı ve ek büyü hasarıyla takım savaşlarında arkaya açtığım tünellerim sayesinde adcye yaklaşıyorum . Takım savaşında adcye yaklaşabilmek için off-tank bir eşya seti tavsiye ediyorum . Örnek vermek gerekirse :
İzciyeli(Zıpkın) - Merkür Adımları ( Sığınak ) - Hydra - Ruh gömleği ( bu eşya olmazsa olmazıdır ) - Randuin son itemi sen kendin kara verebilirsen ben genelde balyoz çıkıyorum .