alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
378
Rek'Sai hakkında bir teorim var (Efsane içerir)
Kerim A.
20 Aralık 2014 16:24
Çok kişinin bildiğini sanmıyorum ama yinede bilenleriniz vardır, Kassadin'in kızı Malzahar tarafından esir tutulmaktadır/öldürülmüştür. Acaba Rek'sai Kassadin'in kızı olabilir mi? "AMA KASSADİN HİÇLİKTEN DOĞAN DEĞİL HIĞAAAA" deyişinizi duyar gibiyim. İptal edilen şampiyonları biliyorsunuzdur, örnek: Omen
Çıkarılmadan hemen önce iptal edildi ve onun yerine riot ileride getirmeyi planladığı riven'ı çıkardı. Omen, lakabı hiçlik kirpisi bir adc olacaktı fakat yetenek seti bu rolü tam olarak yansıtmadığı gibi değiştirildiğinde de şampiyon konseptiyle uyumsuz olduğu için kaldırıldı. Efsanesine göre Omen fani bir insandı fakat hiçlikte hapsoldu ve mutasyona uğradı. Rek'sai için de aynısı olmuş olabilir diye düşünüyorum. Sizin fikirleriniz neler?
Hasan Can K.
4 Ocak 2015 19:21
Çok acayip bir teori ama biraz mantıksız.
emrecan k.
6 Ocak 2015 11:56
Abi Guzelmiste Kassadin Ne Alak ?
GÜLSÜM D.
6 Ocak 2015 17:23
Omen gnara benzior
Çağdaş Berk Y.
6 Ocak 2015 18:36
Guzel aslında keşke tam şekilde yayınlasalar artık efsaneleri
serkan ü.
6 Ocak 2015 19:27
güzel olmuş