alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
435
REK'SAI YETENEKLERİ
Sergen B.
27 Mart 2015 18:19

Yetenekler

Xer'Sai'nin Öfkesi

Rek'Sai, yüzeyde yaptığı normal saldırı ve büyülerle Öfke biriktirir. Gömüldüğünde, Öfke tüketerek kendisini iyileştirir.

Kraliçe'nin Gazabı / Avına Güdümlü

Bedel: Bedelsiz 
Menzil: 325

Rek'Sai'nin bir sonraki 3 normal saldırısı, yakındaki rakiplere ilave Fiziksel Hasar verir.

Rek'Sai'nin fırlattığı Hiçlik enerjisi yüklü toprak parçaları, isabet ettikleri rakiplere Büyü Hasarı verir ve onları açığa çıkarır.

Yüzeyde: Rek'Sai'nin 5 saniye içinde yapacağı bir sonraki 3 normal saldırı, yakındaki rakiplere 15/25/35/45/55 (+30% ek Saldırı Gücü) ilave Fiziksel Hasar verir.
Gömülü: Rek'Sai'nin fırlattığı Hiçlik enerjisi yüklü toprak parçaları, isabet ettikleri ilk birimin üzerinde patlayarak 60/90/120/150/180 (+70% Yetenek Gücü) Büyü Hasarı verir ve isabet alan rakiplerden gizli olanlar haricindekileri 2.5 saniyeliğine açığa çıkarır.

Gömül / Yüzeye Çık

Bedel: Bedelsiz 
Menzil: 1650

Rek'Sai yerin altına gömülerek yeni yetenekler elde eder ve Hareket Hızı artar. Görüş menzili azalır ve normal saldırılarını kullanamaz.

Rek'Sai gömülüyken, Yüzeye Çık kullanarak yakınlardaki rakipleri havaya savurabilir ve onlara hasar verebilir.

Yüzeyde: Toprağın altına girerek, gömülür.
Gömülü: Yüzeye çıkar, çıkarken 40/80/120/160/200 (+40% ek Saldırı Gücü) Fiziksel Hasar verir ve yakındaki rakipleri Rek'Sai ile aralarındaki mesafeye bağlı olarak 1 saniyeye kadar havaya savurur. Bir birim Yüzeye Çık'tan en fazla 10/9.5/9/8.5/8 saniyede bir isabet alabilir.
Gömülme Etkileri: Yeni yetenekler, +0 Hareket Hızı, görüş menzilinde azalma, normal saldırıları kullanamamak ve Sarsıntı Duyusu: Savaş Sisinin içinde hareket etmekte olan yakındaki rakipler, Rek'Sai ve takım arkadaşları için görünür hale gelir.

Hiddetli Isırık / Tünel Kaz

Bedel: Bedelsiz 
Menzil: 250

Rek'Sai hedefini ısırır ve biriktirdiği Öfke'ye bağlı olarak verdiği hasar artar. Öfke'si tamamen doluysa Gerçek Hasar verir.

Rek'Sai yeniden kullanılabilen, uzun ömürlü bir tünel kazar. Rakipler bu tüneli, iki girişinden birinin üsünde durarak yok edebilir.

Yüzeyde: Rek'Sai hedefini ısırarak 0 Fiziksel Hasar verir. Öfke tam doluysa, hasar %100'e kadar artar. Rek'Sai'nin 100 Öfke'si varsa, Hiddetli Isırık Gerçek Hasar verir.
Azami Hasar: 0Gömülü: Rek'Sai tünel açarak ilerler ve arkasında iki Tünel Girişi bırakır. BirTünel Girişi'ne tıklayınca, Rek'Sai tünelin diğer girişinden çıkar.Tünel Girişleri 10 saniye açık kalır ve rakipler tarafından yok edilebilir. Rek'Sai'nin aynı anda en fazla 8 tüneli olabilir.

Hiçlik Hücumu

Bedel: Bedelsiz 
Menzil: 25000

Rek'Sai hedeflenen Tünel Girişi'ne inanılmaz bir hızla ilerler.

Pasif: %20/40/60 Saldırı Hızı verir.
Aktif: Rek'Sai 1,5 saniye odaklandıktan sonra, hedeflediği Tünel Girişi'ne gider ve hedefe ilerlerken hedef alınamaz hale gelir. Şampiyonlardan ya da kulelerden hasar almak odaklanmayı sona erdirir.

Mehmet G.
28 Mart 2015 13:42
Oyuna Yeni Geldi Sayılır Çok Rahat Jungle Yapabiliyor