alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
517
RİVEN EFSANESİ ÇOK ETKİLEYİCİ
Kerim A.
17 Aralık 2014 23:07
Bi göz atmalısınız çok etkileyici : Savaş diye başlayan şey, kısa sürede kıyıma dönüştü. Noxus askerleri ölüm meydanında korkunç Zaun savaş makinelerini takip ediyordu. Riven'ın hazırlandığı şanlı savaş bu değildi. Üstlerinin emirlerine uyarak, hırpalanmış ve dağınık haldeki düşmanın kalıntılarını yargısız infazla ortadan kaldırdı. İşgal devam ederken, Ionia toplumunun baştan kurulmayacağı, sadece ortadan kaldırılacağı anlaşıldı. O acı çatışma esnasında, Riven'ın bölüğü Ionia kuvvetleri tarafından sarıldı. Rakip onlara yaklaşırken, destek istediler. Ama bunun yerine, Singed'in başlattığı dehşet verici bir biyokimyasal yaylım ateşinin ortasında kaldılar. Riven etrafında, hem Ionia'lıların hem Noxus'luların ağza alınmayacak kadar iğrenç bir akıbete uğramasını seyretti. Bombardımandan kaçmayı başarmıştı ama o anıyı hafızasından silemedi. Noxus tarafından ölü ilan edilmesini, yeniden başlama fırsatı olarak gördü. Kılıcını parçalayarak geçmişiyle olan bağlarını kopardı ve kendi kendini sürgün ederek dolaşmaya, kefaretini ödemenin ve inandığı lekelenmemiş Noxus idealini kurtarmanın bir yolunu aramaya başladı.
Mustafa Ö.
17 Aralık 2014 23:10
vay pheee güzel hikaye efsane 
İsimsiz Üye
17 Aralık 2014 23:11
okumadım ama güzelmiş :D
Ali Can Y.
20 Aralık 2014 23:28
okumadan nasıl güzel olduğunu anladın SD:fSD:f
efekan z.
20 Aralık 2014 23:29
güzelmiş okumamaıştım
onur can e.
singed pek sevmezdim iyice kıl oldum kızın hayatını değiştirmiş.
eray e.
okumadım gerçekten çok etkileyici 
Mertcan E.
20 Aralık 2014 23:38
kendini affetmiyor efsanede ama topta'da kimseyi affetmiyor hanımefendi.teşekkürler.
Hakan S.
20 Aralık 2014 23:54
efsane 
efe yağız b.
21 Aralık 2014 00:55
singed ne yapmış lan öyle hiroşimaya atom bombası atmış sanki
Yunus Emre G.
21 Aralık 2014 09:34
riveni bu yüzden seviyorum :(