alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
412
Ryze Asi Büyücü(EFSANESİ)
Ediz T.
18 Aralık 2014 15:42
Runeterra'da büyü ya da son zamanlarda ortaya çıkan tekmaturji alanlarında çalışmaya heveslenen çok kişi var. Çoğu bu bilgileri, kolejlerde ya da akademilerde planlı programlı ediniyor. Ama geleneksel derslikler; Runeterra'nın sihriyle arasında ona öğretmenlik yapmaya çalışanlarınkinden çok daha saf, temel bir bağ hisseden Ryze'a hiçbir zaman uymadı. Delikanlılığında, onu zaten çağırmakta olan sesi keşfetmek için kendi başına yollara düştü. Dünyayı gezip kuvvetli keşişlerin, şamanların, cadıların... Valoran şehir devletlerinde öğretilenlerden ötesini bilen herkesin bilgeliğinden faydalanmaya çalıştı. Bu bilgi kaynaklarından tüm öğrenebileceğini öğrendiğinde, dünyanın kayıp, unutulmuş ve yasaklı bilgilerinin peşine düştü. Başkalarının girmeye korktuğu mistik dünyaların derinliklerini araştırdı.

Ryze'ın yorulmak bilmeden yaptığı büyü bilgisi araştırmaları, onu diken büyücülüğü diye bilinen eski mi eski bir sihir yöntemine götürdü. Bu sanat Ryze'ın vücuduna dövme olarak büyüler yaparak varlığını çok miktarda sihirli güçle kalıcı olarak birleştirmesini gerektiriyor ve sonunda Runeterra'nın mistik enerjileriyle bağ kurma isteğini tatmin ediyordu. Seyahatleri aynı zamanda, şu an sırtında taşıdığı devasa, yok edilemez parşömeni keşfetmesini sağladı. İçine yazılı büyünün amacı, yalnızca Ryze tarafından bilinen bir sır. Ryze parşömenin bir melanet olduğunu, dünyayı onun kötülüğünden koruduğunu iddia ediyor. Bu pek çok kişinin merakını kabarttı; ama kimse ne parşömenin Ryze'dan nasıl ayrılacağından, ne de asi büyücüyü yenerek bunu yapmanın mümkün olup olmadığından emin değil. O zamandan bu yana Ryze, Lig'de savaşan büyülü yaratıkları ve iradesiyle dünyayı şekillendirenleri inceleyip Runeterra'nın mistik yüzünde çıktığı keşfi tamamlamak için League of Legends'a (Efsaneler Ligi) katıldı.

”Ryze artık büyücü değil, kendisi de büyülü bir yaratığa dönüştü.”
--Yüksek Konsey Üyesi Heywan Relivash

Rakipler

  • Brand
Hasan Can K.
15 Ocak 2015 20:46
Pek oynamam ama oynayan arkadaşlarım var çok sağlam diyorlar.
serkan ü.
15 Ocak 2015 23:30
çok sağlam bir hero
Ali Can Y.
15 Ocak 2015 23:42
Genellikle fizz alınca ctlemek için alıyorlar yoksa fazla görmüyorum dereceli oyunlarında az kullanılıyor
GÜLSÜM D.
16 Ocak 2015 01:20
Ryze super bir hero zaten450 ip
Ömer Batuhan Ş.
16 Ocak 2015 12:52
soloda bire bir sürekli zırh ve mana veren itemler çıkarak tekleyebiliyosun harika bence 
Hüseyin Batuhan M.
8 Şubat 2015 19:54
Harika bir hero biraz önce oynadım daha
Sergen B.
15 Şubat 2015 22:28
Çok Sağlam Bir Hero Q Suyla Tek Atabiliyor 
Sergen B.
25 Şubat 2015 18:48
Ama Artık Metada Fazla Görünmüyor