alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
3052
ŞAMPİYON VE KOSTÜM RP FİYATLARI
ali kaan d.
23 Eylül 2015 06:09

Sizcede şampiyon ve ostüm fiyatları bir hayli fazla değilmi.

Riot şampiyon ve kostümlere ne zaman indirim yapıyor aceba ?

Cevablarınız için şimdiden teşekkürler

Süleyman y.
23 Eylül 2015 19:39

Şampiyonlar ve kostümler için haftasonu fırsatını yada hafta içinde yapılan indirimlere bekle istediğin oldumu al zaten sürekli indirim yapıyorlar

Süleyman y.
23 Eylül 2015 19:39

Şampiyonlar ve kostümler için haftasonu fırsatını yada hafta içinde yapılan indirimlere bekle istediğin oldumu al zaten sürekli indirim yapıyorlar

Barış A.
26 Eylül 2015 08:09

Kostümlere boşuna paranı harcama şampiyonlarıda IP yle al derim aceleye gerek yok.

Hasan Hüseyin Ç.
26 Eylül 2015 23:52

şampiyonlar çıktık tan 1,2 hafta sonra indirime giriyor ama onun yanında başka heroların da kostümleri indirimie giriyor

Yasin Yağız D.
29 Eylül 2015 19:04

Şampiyon Ve Kostüm Fiyatları Fazla Ama Oyun Pay2Win Değil Bu Yüzden Para Yüklemek Biraz Saçma Değilmi Sizcede Para Veriyorsunuz Ve Sadece Daha İyi Görünmek İçin Kostümler Alıyorsunuz Sadece Rün Sayfası İçin RP Çekmişliğim Vardır Ama Onuda Sonra RP İle Alınmasının Saçma Olduğunu Anladım.

Sergen B.
22 Ekim 2015 17:07

Bence 975 rp vermek yerine o heronun indirime girmesini bekleyin 

GÜLSÜM D.
1 Şubat 2016 03:32
Her haftasonunda 3 hero 3 kostüm indirime giriyor sende istedigin kostumun indirime girmesinu bekle.