alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
355
Sandıktaki kostümler
Kaan B.
19 Haziran 2015 02:51

Arkadaşlar eskiden olan bazı kostümler şu an yok.. örneğin şampiyonlar şampiyonu thresh.. bi ara tekrar geldi sonra tekrar gitti.. ve bundan yüzlercesini satın alamıyoruz.. bunların tekrar satışa çıkma ihtimali varmıdır ?

Batuhan Ç.
19 Haziran 2015 13:56

belli başlı etkinlikler kapsaında açıyorlar tabiki bu etkinliklerin zamanı belli olmuyor, o yüzden sandığa kaldırılıyor bu kostümler değerli olsunlar diye :)

Ulaş Ç.
19 Haziran 2015 15:59

Bunların tekrar çıkma şansı var elbette yeni bir RİOT Kostümü gelince yeniden açılıyor. 

Mert Fatih A.
21 Haziran 2015 10:57

Riot bunları belirli günler açıyor veya kafasına esince açıyor o yüzden takipte kalmanı öneriyorum açtıklarında da çok fazla kalmıyor.

Sergen B.
3 Kasım 2015 00:36

Özel Günlerde Açılıyor Şansına Güveniyorsan Açmanı Tavsiye Ederim Bana Ruh Bekçisi Udry Çıkmıştı :)

Sergen B.
6 Kasım 2015 12:40

Bana Metal Zırhlı Jayce Çıkmıştı Arkadaşıma Galaktik Nasus Tamamen Şans İşi :)