alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
429
SHYVANA YETENEKLERİ
Sergen B.
27 Mart 2015 18:44

Yetenekler

Ejderkanı

Shyvana bonus Zırh ve Büyü Direnci kazanır. Shyvana Ejderha biçimindeyken bu bonuslar iki katına çıkar.

Çifte Isırık

Bedel: Bedelsiz 
Menzil: Kendin

Shyvana bir sonraki saldırısında iki vuruş yapar. Normal saldırılar Çifte Isırık'ın bekleme süresini 0,5 saniye azaltır.


Ejderha Biçimi: Çifte Isırık Shyvana'nın önündeki bütün birimleri biçer.

Shyvana bir sonraki saldırısında iki vuruş yapar ve ikinci vuruşu (+80/85/90/95/100% Saldırı Gücü) fiziksel hasar verir. Ek hasar, Shyvana'nın Saldırı Gücü değerinin %80/85/90/95/100 kadarına eşittir. Normal saldırılar, Çifte Isırık'ın bekleme süresini 0,5 saniye düşürür.
Ejderha Biçimi: Çifte Isırık, Shyvana'nın önündeki bütün birimleri biçer.

Ateş Burgacı

Bedel: Bedelsiz 
Menzil: 325

Shyvana 3 saniyeliğine etrafını ateşle kuşatarak, yakınındaki rakiplere saniye başı büyü hasarı verir ve daha hızlı hareket eder. Büyü devam ettikçe, Hareket Hızı azalır. Normal saldırılar, Ateş Burgacı'nın süresini uzatır.


Ejderha Biçimi: Ateş Burgacı altındaki zemini kavurur ve kavrulan zeminde duran rakipler sürekli hasar alır.

Shyvana yakınındaki rakiplere saniyede 20/35/50/65/80 (+20% ek Saldırı Gücü) büyü hasarı verir (canavarlara %20 ilave hasar) ve 3 saniye boyunca %30/35/40/45/50 daha hızlı hareket eder. Shyvana'nın Hareket Hızı avantajı zamanla azalır. Normal saldırılar, Ateş Burgacı'nın süresini 1 saniye uzatır (en fazla 4 saniye).
Ejderha Biçimi: Ateş Burgacı toprağı kavurur ve kavrulan alanda duran rakiplere hasar vermeye devam eder.

Alevli Nefes

Bedel: Bedelsiz 
Menzil: 925

Shyvana'nın fırlattığı ateş topu, karşısına çıkan bütün rakiplere hasar verir ve hedefin üstünde köz oluşturarak, 4 saniyeliğine işaretler. Shyvana'nın işaretli hedeflere yaptığı normal saldırılar, isabet ettiği hedeflerin o anki azami Can değerlerinin belli bir yüzdesini hasar olarak verir.


Ejderha Biçimi: Alevli Nefes, Shyvana'nın önünde koni şeklinde bir alanda bulunan bütün rakipleri ateşe boğar.

Shyvana'nın fırlattığı ateş topu, içinden geçtiği bütün rakiplere 60/100/140/180/220 (+60% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir ve 5 saniyeliğine onları zayıflatır. Shyvana'nın zayıflatılmış hedeflere yaptığı normal saldırılar, isabet ettiği hedeflerin o anki azami Can değerlerinin %2'sine eşdeğer miktarını büyü hasarı olarak verir.
(Canavarlara karşı en fazla 100)Ejderha Biçimi: Alevli Nefes, Shyvana'nın önünde koni şeklinde bir alanda bulunan bütün rakipleri ateşe boğar.

Ejderin Öfkesi

Bedel: Saniyede 5 Öfke 
Menzil: 1000

Shyvana ejderhaya dönüşür ve hedef konuma uçar. Yoluna çıkan rakipler hasar alır ve hedef konuma doğru savrulurlar.

Shyvana pasif olarak her saniye Hiddet kazanır ve normal saldırıda 2 Hiddet elde eder.

Aktif: Shyvana bir ejderhaya dönüşür ve hedef konuma uçar. Yol üzerindeki rakipler 175/300/425 (+70% Yetenek Gücü) büyü hasarı alır ve hedef noktaya doğru savrulur.
Pasif: Shyvana 1,5 saniyede bir 1/2/3 Öfke üretir. Normal saldırılar 2 Öfke üretir.

Mehmet G.
28 Mart 2015 13:25
Harika Bir Hero Kasabilirseniz Tek Atar