alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
437
Sivir
İsimsiz Üye
4 Ocak 2015 20:47
Ben adc olarak sivir kullanıyorum çoğu beğenmesede benim hoşuma giden bir hero ama tabikide ustası değilim pek bi taktiğimde yok sivin bildiğiniz taktikler buildler varsa bana yardımcı olabilir misinzi ?
Burak B.
4 Ocak 2015 21:28
Sivir'in build'i diye birşey yoktur . Klasik adc buildi önerilenlerden çık istersen sana yazarım ? . Ayrıca sivir takıma yararlı bir hero sadece lane'ye değil ultisi tf'lerde baron'da ejder'de felan takıma hareket hızı sağladığı için çabukluk getirir. 
İsimsiz Üye
5 Ocak 2015 20:45
Evet orası öylede bazen sivir alıyorum adc ye yok onu alma başka adc mi yok gibisinden tepki alıyorum halbuki ping çıkmadığı sürece gayet iyi asarım sivirle fakat mesela sıralama itemi ne olabilir ? Mesela ilk ebedi çık diyorlar ama ben statik çıkarım çünkü ebedi çıkmak çok zor ve statikle daha güzel dürtülüyor diye düşünüyorum bu konu hakkında tavsiyen varsa sevinirim
Yiğithan B.
5 Ocak 2015 22:26
1 tane skill shotu olan şampiyon olduğu içindir veya seri olmadığı sürece güzel olmuyor diyedir bir sürü sebebi olabilir
erenalp y.
6 Ocak 2015 11:16
Pek tercih edilmeyen bi hero ama oynamasını bilen maçı taşır
GÜLSÜM D.
6 Ocak 2015 17:21
Tamam sivir tfde iyide 1vs1de kotu
Hasan Can K.
6 Ocak 2015 19:54
Statik eşyaları kasmalısın.
Sergen B.
28 Şubat 2015 14:48
İlk Levellerde Mana Sıkıntısı Çok Yaşayan Bir Şampiyon :)