alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
340
Suikastçı Vi jungle S5
Ediz T.
19 Aralık 2014 12:23

Yazarın Notu

Arkadaşlar en başta bi notla başlamak istiyorum itemler güncellenmediği için kertenkele ruhu koydum yoksa yeni jungle itemlerinden ad için olanı alıyoruz

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar bu biraz aykırı build size garip gelebilir eleştirilerde alacam evet ama bi deeneyin adc lerin korkulu rüyası olacaksınız 

Vi nin Artıları ve Eksileri ile başlamak istiyorum

Artıları

• Yapıştıımı bırakmıyor kovalama ve kaçma mekanikleri çok fazla 
  • Çok kolay ve güzel gankler atabilirsiniz
  • 2 adet cc si var 
Eksileri
  • Eğer suikastçı buildi kasarsanız biraz kırılgan olabiliyorsunuz pozisyon önemli
  • TF başlatayım derseniz arada kalabilirsiniz dikkat etmek lazım 
Oynayış tavsiyesi : E yi açark başlıyoruz arkadaşlar blue ya ilk vuruşu e ile yapmayın kalkanını en fazla dercede kullanmak için bir tane vurnuca atın pasifinden kalkan gelecek isterseniz 2. olarak w açıp junglea devam edip 3 levelde gank gideblirsiniz isterseniz 2. seviye q açıp 2. levelde gank gidebilirsiniz ganklerde ultiyle arkasına geçip q ile istediğiniz yere ittireblirsiniz q ile duvarlar içinde geçip kaçabilirsiniz e yi minyana felan atıp arkasındaki şampiyonalrı hedef alabilirsiniz q atarken flashıda kullanabiliyirouz 

FİYATI 6300 KESİNLİKLE TAVSİYE TAVSİYE EDERİM JUNGLE İ SEVDİRİR SİZE 
onur can e.
19 Aralık 2014 14:12
Söylediklerine kesinlikle katılıyorum biraz ad biraz zırh çıkarak adc ye kolay focuslanıp onu safdışı bırakan yegàne hero.
Hasan Can K.
9 Ocak 2015 22:06
Çok güzel anlatım olmuş saol.