alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
619
syndra nasıl bi hero nasıl oynanıyo
mehmet kaan k.
4 Ocak 2015 23:33
syndranon kombosu var mı varsa ne 
Sergen B.
17 Şubat 2015 20:07
Druma Göre Kombo Yapabilirsin Syndra Yanlış Hatırlamıyorsam 6 Levelde Oyundaki En Güçlü Hero Oluyor
Rıdvan T.
17 Şubat 2015 20:28
q yeteneğini kullandıkça top birikiyor ne kadar fazla topun olursa okadar fazla damage vuruyor ultin yani sen önce q ları stackleyip sonra ultini atarsan daha güzel olur daha fazla vurur ve ulti atma işini q+e sonra w ile alıp üstüne at adamın topu en sonunda ulti at direk atarsan flash atıp kaçabilir böylesi daha güzel yardımcı olduysam ne mutlu bana 
Sergen B.
23 Şubat 2015 20:36
Rıdvan T.
q yeteneğini kullandıkça top birikiyor ne kadar fazla topun olursa okadar fazla damage vuruyor ultin yani sen önce q ları stackleyip sonra ultini atarsan daha güzel olur daha fazla vurur ve ulti atma işini q+e sonra w ile alıp üstüne at adamın topu en sonunda ulti at direk atarsan flash atıp kaçabilir böylesi daha güzel yardımcı olduysam ne mutlu bana 
Adam Anlatmış Dicek Birşey Kaldı :)
Emirhan C.
23 Şubat 2015 20:38
Kardeşim kombosu q sonra e sonrada ulti bence 
ve çok zor bir hero deyil bana göre.