alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
304
Talon
Kerim A.
19 Aralık 2014 18:33
Talon'un ilk anıları, Noxus'un yeraltı geçitlerinin karanlığı ve bir bıçağın güven veren çeliği. Ne aile hatırlıyor, ne sıcaklık, ne iyilik. Onların yerine sadece çalıntı altının şıngırtısını ve sırtını duvara vermenin güvenliğini dost edinmiş. Sırf keskin zekâsı ve hırsızlık hünerleriyle hayatta kalabilmiş olan Talon, Noxus'un karanlık yeraltı dünyasında dişiyle tırnağıyla kazarak yaşadı. Kesici silahlar kullanmadaki ustalığı onu hemen bir tehdit haline getirdi ve Noxus hırsız loncaları ona kiralık katiller gönderdi. İki seçenek sunuluyordu: Ya onlara katılacaktı, ya ölecekti. Cevap olarak peşine takılanların cesetlerini Noxus hendeğine attı.

Öldürme girişimleri gitgide daha tehlikeli olmaya başladı. Sonunda bir gün, saldırganlardan biri, güç bakımından Talon'un dengi çıktı ve onunla bıçak bıçağa geldi. Talon'un silahı elinden gitti. Celladının kılıcına şaşkınlıkla bakarken, katil kendisini tanıttı: General Du Couteau. General, Talon'a ya elinde ölme ya da Noxus Üst Komutası'nın ajanı olarak yaşama seçeneklerini sundu. Talon yaşamı seçti; ama bir şartla: sadece yenemeyeceği birinden gelen emirlere saygı duyabileceği için, yalnızca Du Couteau'ya hizmet edecekti. Talon, Du Couteau'nun emriyle onu buz gibi Freljord topraklarından Bandle Şehri'nin iç meclislerine kadar götüren gizli görevleri yaparak gölgelerde kaldı. General ortadan kaybolduğunda Talon özgürlüğünü geri almayı düşündü; ama yıllarca hizmetinde kaldıktan sonra Du Couteau'ya çok büyük saygı duymaya başlamıştı. Generalin yerini bulmayı kafasına taktı. Talon'un şüpheleri onu, Savaş Enstitüsü'nün kapısına getirdi. Burada, Du Couteau'nun kaybolmasından sorumlu olanları bulmak için League of Legends'a (Efsaneler Ligi) katıldı.
Ulaş Kaan A.
20 Aralık 2014 12:00
fena hero ya tam tekçi 
Faruk Ö.
10 Ocak 2015 15:46
talona youmu hydra ebedi kanasusamsı son fısıltı ve gezgin çizmesini cık her gördüğüne dal hepsi öldü -_-
Sergen B.
28 Şubat 2015 18:09
En Çok Sevdiğim Ultilerden Birisi Talonun Ultisi :)
Sergen B.
5 Mart 2015 23:03
Sergen B.
En Çok Sevdiğim Ultilerden Birisi Talonun Ultisi :)
Genelde Tflerde Ulti +Sıçra Atıyorum Çok Güzel Oluyor :)