alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
287
Talon Bıçağın Gölgesi
Ediz T.
18 Aralık 2014 19:20
Talon'un ilk anıları, Noxus'un yeraltı geçitlerinin karanlığı ve bir bıçağın güven veren çeliği. Ne aile hatırlıyor, ne sıcaklık, ne iyilik. Onların yerine sadece çalıntı altının şıngırtısını ve sırtını duvara vermenin güvenliğini dost edinmiş. Sırf keskin zekâsı ve hırsızlık hünerleriyle hayatta kalabilmiş olan Talon, Noxus'un karanlık yeraltı dünyasında dişiyle tırnağıyla kazarak yaşadı. Kesici silahlar kullanmadaki ustalığı onu hemen bir tehdit haline getirdi ve Noxus hırsız loncaları ona kiralık katiller gönderdi. İki seçenek sunuluyordu: Ya onlara katılacaktı, ya ölecekti. Cevap olarak peşine takılanların cesetlerini Noxus hendeğine attı.

Öldürme girişimleri gitgide daha tehlikeli olmaya başladı. Sonunda bir gün, saldırganlardan biri, güç bakımından Talon'un dengi çıktı ve onunla bıçak bıçağa geldi. Talon'un silahı elinden gitti. Celladının kılıcına şaşkınlıkla bakarken, katil kendisini tanıttı: General Du Couteau. General, Talon'a ya elinde ölme ya da Noxus Üst Komutası'nın ajanı olarak yaşama seçeneklerini sundu. Talon yaşamı seçti; ama bir şartla: sadece yenemeyeceği birinden gelen emirlere saygı duyabileceği için, yalnızca Du Couteau'ya hizmet edecekti. Talon, Du Couteau'nun emriyle onu buz gibi Freljord topraklarından Bandle Şehri'nin iç meclislerine kadar götüren gizli görevleri yaparak gölgelerde kaldı. General ortadan kaybolduğunda Talon özgürlüğünü geri almayı düşündü; ama yıllarca hizmetinde kaldıktan sonra Du Couteau'ya çok büyük saygı duymaya başlamıştı. Generalin yerini bulmayı kafasına taktı. Talon'un şüpheleri onu, Savaş Enstitüsü'nün kapısına getirdi. Burada, Du Couteau'nun kaybolmasından sorumlu olanları bulmak için League of Legends'a (Efsaneler Ligi) katıldı.

''Valoran'daki en ölümcül üç bıçak ustası da Du Couteau ailesine bağlıdır: babam, ben ve Talon. Cesaretiniz varsa bize meydan okuyun.'' 
-- Katarina Du Couteau

Arkadaşlar

  • Katarina

Rakipler

  • Quinn
Hasan Can K.
11 Ocak 2015 15:52
Nerf yemesydi daha iyiydi ama hala tekliyor.
Sergen B.
17 Şubat 2015 09:42
Kasıldığı Zaman Oyunun En İyi Herolarından Bence
Sergen B.
24 Şubat 2015 21:00
Talon Noxusun En Büyük Hırsızlarından Değilmiydi Öyle Okumuştum Ben