alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
402
Teemo Build Hakkında
Ediz T.
17 Aralık 2014 18:18
Arkadaşlar ilk önce buildden bahsedeceğim. eşyaları gördüğünüz gibi full ap çıktım. ancak itemlerin bazılarında (nashor, zhonya) verdikleri diğer özellikler çok işimize yarayacak. çünkü saldırı hızı birazcık artmış teemo başbelasıdır. aslında morellemonikon mudur nedir onun yerine liandry çıkmak sanki daha mantıklımış gibi görünsede ilk başta üstünlük sağlamak için daha kolay çıkılabilir item seçtim . yinede size kalmışo. morelle yerine komuta sancağıda  çıkılabilirdi. aktifi gerçekten çok işe yarıyor. yeteneklere baktığımızda q ağırlıklı çıktım. fullemek yerine bence en mantıklısı bu. rünlerde aynı şekilde yg ve büyü nüfuzu veriyor. İyi günler rehberi beğendiyseniz oylamayı ve yorum yapmayı unutmayın.

Bi arkadaşın isteği üzerine skilleride anlatıcağım. ilk  Kr Eden DartKör Eden Dart  yu açıyoruz çünkü rakibimizi oyun başında sürekli dürtmemiz gerek ve q skili çok işe yarıyor. daha oyunn başında sadece bir skil ile ve düz vuruşlarla adamı ölümüne dürtebiliriz. daha sonra kesinlike  Zehirli AtZehirli Atış  açıyoruz çünkü normal vuruşlarımızda adama q ile aşırı derecede zarar vericektir. zaten liandrynin eziyetiylr birleşince teemo gibi herolar çekilmez oluyor :)  Seri AdmSeri Adım  skili aslında önemli bir skil ancak oyun başında işimize yaramaz daha sonra yarayacaktır sırf bunun pasifi sayesinde teemoya çizme çıkma ihtiyacı ben şahsen duymuyorum.  Tehlikeli TuzakTehlikeli Tuzak  mantarlarımızı hep çalılara ve gank atılabilecek noktalara dikersek oyunda sürekli bi üstünlük sağlarız ve baron ejderha mavi kırmızı bufllar bunlarada koymamız gerek. ancak bunlara biraz değişik koyacağıç Örn.: barıonun bi tane arkasına görüş için 2 tane önüne saldırı için koyarsak mükemmel bi kombinasyon yapmış oluruz. Benden bu kadar Teşekkürler :)
Tayfun D.
17 Aralık 2014 18:29
güzel build denicem
Atalay E.
17 Aralık 2014 18:50
bilmeyenler için güzel bir paylaşım :)
Hasan Can K.
16 Ocak 2015 23:40
Güzel buildmiş.Ama karşıdaki şampiyona göre değişir bence.
Ebubekir B.
16 Ocak 2015 23:52
ben genelde E skilini fullerim ve Runaan'ın Kasırgası alırım ilk item olarak çünkü baya seri vuruyor buda farm yapmanızı kolaylaştırıyor ondan sonra ap kasıyorum baya sağlam oluyor . senin buildde güzel teşekkürler paylaşım için
asrın ali ö.
17 Ocak 2015 00:15
İlk rabadon cıksan daha rahat olur aslında
GÜLSÜM D.
19 Ocak 2015 17:48
yararli olmadi ama teemo build bilmeyenlere yardimci olmustr umarim