alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
410
Teemo Efsane
eray e.
20 Aralık 2014 15:40

Efsane

Teemo, Bandle Şehri'ndeki yordle kardeşleri arasında bir efsanedir. Yordlelara göre, Teemo'da bir tuhaflık var ama ne olduğunu tam bilemiyorlar. Teemo diğer yordlelarla vakit geçirmeyi sevse de, Bandle Şehri'nin devam eden savunmasına katılmak için sık sık tek başına görevlere çıkmakta ısrar ediyor. Teemo aslında çok sıcak kanlı olmasına rağmen, savaş esnasında kafasında bir sigorta atıyor. Böylece devriye gezerken almak zorunda olduğu canlar vicdanına yük olmuyor. Gençliğinde daha acemiyken bile, eğitim çavuşları ve diğer acemiler, normalde çok sevimli ve kibar olan Teemo'nun savaş eğitimi başlar başlamaz ölümüne ciddi ve çok etkili bir hale gelmesinden biraz rahatsız olurdu. Teemo'nun üstleri onu çabucak, Megling Komandolar'la birlikte Bandle Şehri'nin en seçkin Özel Kuvvetleri'nden biri olan Anagemi Öncüleri'ne yönlendirdi.

Çoğu yordle, tek başlarına çıktıkları keşif görevlerini pek ustalıkla başaramasa da, Teemo bunlarda dikkat çekecek kadar başarılı. Bandle Şehri'ni casuslardan korumaktaki daimi başarısı, onu açık ara yaşayan en tehlikeli yordlelardan biri yapıyor. Ama en sevdiği handa onunla bal birası kupalarını tokuştururken bunu asla fark edemezsiniz. Bandle Şehri Lig'e yollayacakları ilk şampiyon olarak Teemo'yu seçti, o da bu göreve ördeğin suya alıştığı kadar çabuk uyum sağladı. Özel silahı hava tüfeğinde, balta girmemiş Kumungu Ormanlarından bizzat topladığı nadir bir ajunta zehri kullanıyor. Teemo yakın zamanda, uzun süren yalnızlık dönemleriyle başa çıkabilmek için, kendisi gibi Lig şampiyonu ve onun gibi Bandle Şehri Özel Kuvvetleri üyesi olan Tristana ile arkadaşlık kurdu. Bu ilişki iki yordle için de iyi oldu, ama Valoran'ın dedikoduya doymayan basını arkadaşlığın romantik bir ilişkiye dönmeye başladığı söylentilerini yayıyor. Ne olursa olsun Teemo, League of Legends (Efsaneler Ligi) izleyicilerinin gözlerinden ve çoğu düşmanının korkmayı öğrendiği bir atom karınca.

”Teemo sürekli neşeli hemşeriyle pişmanlık bilmez katil arasındaki ince çizgide duruyor, ama yine de en sevdiğim dostum.”
--Tristana
Ali Can Y.
20 Aralık 2014 19:22
Kardeşim bunlar lol sayfalarında var zaten boşa forumu dolduruyorsunuz altın için 
eray e.
20 Aralık 2014 19:33
kardeşim ne yapalım bizde sonuçta okuyan oluyor dimi bulamayanlar felan sen ne için yazıyosun bu konunun altına ? 
Ulaş Kaan A.
20 Aralık 2014 20:49

Altın sisteminin yapılış amacı o zaten. Türkiye'de devri geçmeye başlayan forumları geri canlandırmak. 

Cumali Ç.
20 Aralık 2014 20:50
Oyunda hiç kimse sevmesede aslında herkesin içinde bir sevgi var bu şampiyona karşı :D 
görkem halil m.
20 Aralık 2014 21:01
Ne sinir bozucu hero :D
Ahmet Hakan G.
20 Aralık 2014 21:02
boşuna foruma saçma seyler niye yazıon sadece altın icin
eray e.
20 Aralık 2014 21:08
Ahmet Hakan G.
boşuna foruma saçma seyler niye yazıon sadece altın icin
sen ne için burdasın dostum bu yorumu yaparken ne düşünüyosunda yapıyosun ?  
İbrahim Çağatay Ö.
20 Aralık 2014 21:21
yavru kurt teemo göreve hazır !
Ali Can Y.
20 Aralık 2014 23:14
eray boş boş dolduruyosun forumu uyarmak için yazdım ben altın kasmak için değil kaliteli konular geliyor arada onlar da gerilere gidiyor sayenizde 
Hasan Can K.
4 Ocak 2015 17:32
Gıcık Hero :)