alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
394
Tristana Yaman Topçu
Ediz T.
18 Aralık 2014 17:37
Megling Komandoları, Bandle Şehri'nin efsanelerinden biri sayılır. Tarihleri yüzyıllara dayanan bu birlik, hâlâ hizmette olan en eski yordle askeri birimi. Cesaretleriyle, ölümcüllükleriyle ve acımasızlıklarıyla ünlüler. Bu da onları Bandle Şehri'nin en korkulan, en çok saygı gören savaşçıları yapıyor. Komandoların kurucusu Megling'in efsaneleri, Valoran meyhanelerinde hâlâ anlatılır. Küçük Tristana'yı işte bu efsaneler büyüledi. Tristana'nın ufaklığından beri en çok istediği şey, örnek aldığı kahramanın yıllar önce olduğu gibi, keskin bir nişancı olmaktı. Hayatı boyunca çalıştı; ta ki orduya katılıp Megling Komandoları arasındaki yerini kazananana dek. Yüksek rütbeli subaylar Tristana'nın yeteneklerinden etkilenip, doğuştan kabiliyetli olduğunu söylediler. Megling üniformalarını giydiği gün, hayalleri gerçek oldu.

Kalbi hâlâ birliğinde olsa da, League of Legends'ın (Efsaneler Ligi) çağrısı dayanılacak gibi değildi. Şimdi Tristana Bandle Şehri'ni bir şampiyon olarak koruyor. Megling Nişancısı olduğunda dikkatli ve odaklanmışken, özel hayatında bunu unutturacak kadar farklı. Adalet Meydanları dışında çok cana yakın ve neşeli. Herkese söyleyecek iyi bir sözü olan o yordle'lardan. Tristana yakın zamanda Çevik İzci Teemo ile yakın dost oldu. İkisi de Bandle Şehri'nin Özel Kuvvetlerine mensup olduklarından, birbirlerine sadece yordle olarak değil, savaşçı ve şampiyon olarak da bağlılar...ama Tristana aralarında aşk başlayıp başlamadığı sorularına kesinlikle yorum yapmiyor.

''Zor bir göreve giderken güvenip yanıma alacağım biri varsa, o da Tristana'dır -her seferinde!''
--Teemo

Arkadaşlar

  • Teemo
  • Rumble
Hasan Can K.
11 Ocak 2015 20:12
Yordle :) 
Sergen B.
16 Şubat 2015 19:03
Seslendirmelir Çok Güzel Ya