alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
282
Twisted Fate
Kerim A.
18 Aralık 2014 23:03
Twisted Fate adıyla tanınan şampiyon, yoksul bir çingene ailesinde doğmuştu. Buna rağmen, Demacia ve Noxus'un karanlık arka sokaklarındaki yeraltı kumarhanelerinde, profesyonel kumarbazlıkla zengin oldu. Yetkililer onu yakalamaya ne kadar yaklaşırsa yaklaşsın, hep ellerinden sıyrılmanın bir yolunu buldu. İyi giden şansına rağmen asla asıl arzu ettiğini, yani büyü kontrol edebilme yeteneğini kazanamadı. Zaun'da isteğine kavuşmasını sağlayabilecek bir deney yapıldığını duyunca, onun çapında bir kumarbazın yapabileceği tek şeyi yaptı: Gidip gönüllü denek oldu.

Kötü üne sahip Dr. Xavier Rath tarafından yapılan deneye katılmanın bedelinin yüksek olabileceği, Twisted Fate'e önceden söylenmişti. Sonsuza kadar değişebilir, olduğu gibi kalabilir ya da feci bir şekilde ölebilirdi. Ama sonuç ne olursa olsun, acı çekmesi muhtemeldi. Bu, kumarbazın girdiği en kötü bahislerden değildi bile. Twisted Fate büyük bir umutla deneye girip, hayalinin gerçekleşme ihtimali için nelere katlanması gerekiyorsa katlandı. Sonra, görünüşte hiçbir etkisi olmadan, bitti. Çingene haydutun öfkeden gözü dönmüştü; ama ekibe saldıramadan, kendisini kilometrelerce uzağa ışınladı. Sinsice sırıtarak, şansı sayesinde yine kazandığını farketti. Şimdi şansını ve çapkınca çekiciliğini; pek çok kişinin -özellikle de kumarbazların- en sevdiği şampiyonu olarak Savaş Enstitüsü'ne getiriyor. Twisted Fate, Dr. Rath'le kaçınılmaz buluşmasını bu güne kadar ertelemeyi başardı. Ama İskambil Ustası, mutlaka karşılaşacaklarını biliyor.
Ulaş Kaan A.
20 Aralık 2014 13:55
ultisi çok işe yarıyor early ganklerde 
Hasan Can K.
9 Ocak 2015 20:59
Gang lerde çok sağlam olabiliyor.
Sergen B.
28 Şubat 2015 11:39
Bu Sezon Jungle'de Oynanıyor Biliyormuydunuz :)