alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
370
Unutulmuş Şampiyon 'Viktor'
Berk Bartu B.
10 Şubat 2015 22:33
Viktor bilime ve icatlara, özellikle de mekanik otomasyon alanındaki icatlara duyduğu tutkuyu erken yaşlarda fark etti. Zaun'un seçkin Tekmaturji Koleji'ne gitti ve Blitzcrank'ı yapan ekibi yönetti. Bu bilimsel gelişmenin, onu kariyerinin en tepesine çıkarmasını bekliyordu. Ama maalesef zaferi, Blitzcrank'in bilincini kendisinin geliştirdiğini iddia eden ve sonra Viktor'un araştırmalarını Urgot'u canlandırmakta kullanan Profesör Stanwick tarafından elinden alındı. Viktor'un adalet taleplerine kimse kulak asmadı. O da derin bir depresyona gömüldü. Kolej'den çekilip kendisini özel laboratuvarına kapatarak, insanlıkla tüm bağlantılarını kesti. Orada gizli gizli, kimsenin elinden alamayacağı bir proje üstünde çalışmaya başladı. Hem alanında devrim yapmak hem de içinde kaynaşan, insani kıskançlık duygularından kurtulmak için kendi organlarının yerini alıp onları geliştirecek parçalar imal etti.

Viktor laboratuvarından çıktığında, özgün vücudundan neredeyse eser kalmamıştı. Anatomisinin çoğunu değiştirmekle kalmamış, kişiliği de değişmişti. Eskiden daha iyi bir toplum yaratmayı umarken, artık aklını “yüce evrim” dediği bir fikre takmıştı. Kendisini Valoran'ın geleceğinin koruyucusu ve öncüsü olarak görüyordu. Bu gelecekte insan, etten-kemikten vücudundan vazgeçerek, kendini daha üstün olan hextech parçalarla geliştiriyordu. Viktor'un ilk çağrılarına büyük şüpheyle yaklaşılsa da, mekanik aksamının karmaşıklığı karşısında büyücüler şaşırıp kaldı. Zihnini tekmaturjik aygıtlarla birleştirerek, araştırma sürecini büyük ölçüde hızlandırmıştı. Dönüşümü, duygusal zayıflık olarak algıladığı yönlerini alıp götürmüştü; ama yine de Profesör'e duyduğu nefretin bir kısmı kalmıştı. Viktor, icatlarını Valoran'ın sunabileceği en seçkin rakiplere karşı denemek ve kalmış olabilecek zayıflıkları, yetersizlikleri düzeltmek için League of Legends'a (Efsaneler Ligi) katıldı.

Yetenekler:

 Pasif:Viktor, dükkânda yeteneklerinin etkisini arttırmak üzere üç defa geliştirilebilen bir Prototip Sihir Çekirdeği ile oyuna başlar.

Q Yeteneği:Bedel: 45/50/55/60/65 Mana   Menzil:600

Viktor'un bir rakip birime saldırarak büyü hasarı verir, bir kalkan kazanır ve bir sonraki normal saldırısı güçlenir.


Eklenti: Viktor yeteneği kullandıktan sonra ilave Hareket Hızı kazanır.

Viktor'un patlayıcı saldırısı rakibe 40/60/80/100/120 (+20% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir ve Viktor'a 2.5 saniyeliğine 30/50/70/90/110 (+0) hasardan koruyan bir kalkan verir. Viktor'un bir sonraki normal saldırısı 0 (+50% Yetenek Gücü) ilave büyü hasarı verir. (İlave hasar oranı Viktor seviye atladıkça artar).Eklenti - Turboşarj Viktor 2.5 saniyeliğine %30 Hareket Hızı kazanır.

W Yeteneği:Bedel:65 Mana  Menzil:700

Viktor'un kurduğu aygıt; etki alanı içinde kalan bütün rakipleri yavaşlatan bir kütle çekim alanı oluşturur. Aygıtın etki alanında fazla uzun kalan rakipler sersemler.


Eklenti: Çekim Alanı ile sersemletilen rakipler alanın merkezine sürüklenir.

Viktor'un 4 saniyeliğine kurduğu çekimsel hapis aygıtı bütün rakip birimleri 28/32/36/40/44 yavaşlatır ve her 0,5 saniyede bir yük birikmesine neden olur. Üzerinde 3 yük biriken hedefler 1,5 saniyeliğine sersemler.
Eklenti - İçe Patlama: Çekim Alanı ile sersemletilen rakipler alanın merkezine sürüklenir.

E Yeteneği: Bedel:70/80/90/100/110 Mana  Menzil:525

R Yeteneği:Bedel:100 Mana Menzil:700

Viktor'un zeminde yarattığı kaos burgacı büyü hasarı vererek, rakiplerin odaklanmasını engeller. Ardından, burgaç çevredeki bütün rakiplere saniye başına hasar vermeye başlar. Viktor burgacı yönlendirebilir.


Eklenti: Kaos Fırtınası daha hızlı hareket eder.

Viktor'un hedef konumda 150/250/350 (+55% Yetenek Gücü) büyü hasarı vererek, bölgedeki rakiplerin odaklanmalarını engelleyen bir kaos burgacı yaratır.Viktor 7 saniye boyunca burgacın yönünü değiştirerek, yakınlardaki rakipleri saniye başına 30/60/90 (+20% Yetenek Gücü) büyü hasarı verebilir. Burgaç, Viktor'dan uzaklaştıkça daha yavaş hareket etmeye başlar.

Eklenti - Sürat: Kaos Fırtınası %20 daha hızlı hareket eder.


Merhaba Arkadaşlar,

Benim kişisel görüşümü sorarsanız, viktor bence çok güçlü olmasına rağmen genellikle oynanmayan ve sevilmeyen bir herodur.Ancak ben viktorun oyundaki en iyi damage atan apc şampiyonlarından biri olduğunu düşünüyorum.Aynı zamanda viktora gelen yeni rework onu tamamen eşsiz ve güçlü yaptı.Sizinde viktor hakkında kişisel görüşleriniz nelerdir ? Sergen B.
25 Şubat 2015 20:55
Viktorun Özel İtemi Olduğunu Biliyormuydunuz 1000 Altın Verilerek Yükseltilebiliyor Ve 5 Kez Yükseltiliyor