alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
276
Urgot
Kerim A.
19 Aralık 2014 16:52
Bazı savaşçılar güçlü, kurnaz ya da silah kullanmakta yetenekli oldukları için yücelir. Bazıları da, ölmeyi düpedüz reddederek. Bir zamanlar Noxus'un ünlü askerlerinden olan Urgot, ikinci türe başlı başına bir örnek. Savaşta düşman saflarına pervasızca saldırıp kargaşa yaratmaya meyilli olan Urgot, bu esnada çoğunlukla ağır yaralar alırdı. Vücudu artık hor kullanılmaya dayanamayınca, sakat kalan Urgot Noxus'un Baş Celladı pozisyonuna getirildi. Bu sırada ellerini kullanamaz haldeydi ve zor yürüyordu. Kanlı görevini yapabilmesi için, sakatlanmış kollarına tırpan şeklinde protezler takıldı.

Urgot'un sonu, en rahat zamanları olması gereken dönemde geldi. Askeri geçmişinden dolayı, sık sık yabancı topraklara yollanan müfrezelerin yanında infaza gidiyordu. Bir rakip birliğini pusuya düşürdükten sonra, Demacia Veliaht Prensi Jarvan IV, Urgot'un birliğinin pençesine düştü. Kıymetli esiri Noxus'a götürüp fidye isteyemeyecek kadar uzakta olduklarından, Urgot Jarvan'ı öldürmeye hazırlandı. Ama son anda, Demacia'nın Kudreti Garen tarafından yönetilen Yılmaz Öncüler araya girdi ve Urgot, Prensini kurtarmaya çalışan gayretli savaşçı tarafından ikiye biçildi. Hizmetlerine karşılık cellatın cesedi, yeniden canlandırılması için Kasvet Akademisi'ne götürüldü. Fakat hayatı boyunca hor kullandığı vücudunun hali haraptı; ölüm büyücüleri sanatlarını uygulamakta zorluk çekiyordu. Zaun'un önde gelen bilginlerinden Profesör Stanwick Pididly bir çözüm önerdi. Pididly'nin laboratuvarlarında, Urgot'a kâbuslardan fırlamış yeni bir vücut yapıldı. Artık hem insan hem makine olan ve metal damarlarında ölüm enerjisi dolaşan Urgot, hayatını sona erdiren adamı bulmak için League of Legends'a (Efsaneler Ligi) geldi.
Hasan Can K.
11 Ocak 2015 15:18
Çok çirkin oyun içinde.
melih c.
11 Ocak 2015 15:26
bence çok iyi :D
Sergen B.
16 Şubat 2015 19:14
Çok Tercih Edilen Bir Hero Değil Ama Çok Güçlü
Sergen B.
25 Şubat 2015 10:52
Sergen B.
Çok Tercih Edilen Bir Hero Değil Ama Çok Güçlü
Kasılabilirse Tek Atıyor Resmen :)