alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
414
Varus çok slow kalıyo mobilliği yok
Rıdvan Ş.
15 Aralık 2014 23:32
Selam arkadaşlar.Dün birkaç arkadaşımın tavsiyesi ile Varus ve Kutup okçusu skinini aldım.Varus tan önce Jinx'i ağırlıklı olarak oynuyordum.Twitch,tristana ve vayne de oynuyorum.Bu herolar arasında varus bana çok hantal geldi.Gerek hızı olsun,gerek saldırı hızı olsun.Burda pasifi saldırı hızı veriyor diyenler olabilir.Evet veriyor,ama bana yeterli gelmiyor.Açıkçası oyun başında paramı saldırı hızı yerine can çalmaya yatırmayı tercih ediyorum.Q'su üzerine kurulu olan bir hero gibi.W ile yük biriktirip Q ile vurunca inanılmaz damage vuruyor.Fakat Jinx'ten sonra adapte olamadım.Tf başlatabilen bir adc olmasına rağmen bana biraz vakit kaybı gibi geldi.Oynayan arkadaşlar varsa build önerirlerse.Sevinirim.

Bir de ad kasınca ap tarafından ödün veriyoruz.Ad kasınca ap tarafından ciddi miktarda ödün veriyoruz.Yok mu bunun bir hal çaresi.Ne bileyim hem ap hem ad kasarsak muhtemelen iş yapmaz gibi geliyor.Her neyse önerilerinizi bekliyorum iyi oyunlar diliyorum.
Ali Can Y.
16 Aralık 2014 19:42
Ad-Ap açısından üçlü favori itemim gerek jax gibi ap-ad ortak kullanan hero olsun gerek ezreal gibi mana harcaması çok hero olsun üçlü en gerekli eşya onu çık lanede de farm odaklı ol can çalma al agresif oynayıp karşındakini dürt kolay kasarsın zaten 
Yasin S.
16 Aralık 2014 19:45
Varus + Skin almakla büyük hata yapmışsın. Tercih edilmeyen herolardan birisiydi zaten. Pek oynamayıda bilmem ama bilen birisi mutlaka yardımcı olacaktır.
Hasan Can K.
17 Ocak 2015 16:20
Bence de varus'a skin almakla hata yapmışsın kaçış mekaniği zor olan bir adc sadece Ultisi var ve cd'si çok uzun.
ali osman t.
17 Ocak 2015 16:22
Bütün olumsuz yorumları kenara at Varus kada güzel bir adc herosu yokdur. saldırı hızı az dediğiniz heronun pasifi hız veriyor ayrıca ebediden sonra  satik sonra üçlü kuvvet alırsanız varusa ne sldırı hızı nede hareket hızı sorunu kalır. Tek atmaya başlarsınız varusun bende ışık oku kostümü var ve çokda oynamayı sevdiğim herolardan.
Adar Can D.
19 Ocak 2015 10:46
aram gibi bir haritada varus çok OP aslında normaldede çok OP o ayrı ama sadece kaçış mekaniği yok oda olsa zaten derecelide o banlanır hep o alınırdı.
Furkan U.
19 Ocak 2015 11:40
Jinx ile Varus tartışılmaz. Jinx harika bir şampiyon. Varus'un hakkını yemiyelim ama Jinx, Varus'tan daha iyi şampiyon. İade hakkın varsa iade edip Jinx'e Mafya Jinx açmanı tercih ederim! :)
Metehan E.
19 Ocak 2015 13:20

Jinx Tekler..

Sergen B.
26 Şubat 2015 14:21
Efsunlu Ayakkabılar İşe Yarayabilir
Gökhan Yücel T.
4 Mart 2015 10:50
Mobil olmayan adcler için iyi Support gerekiyor bence
Ahmet Hakan B.
4 Mart 2015 15:29
varus yavaş ama tf de ultisiyle etkili