alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
217
vayne
yakup ş.
7 Ocak 2015 22:31
Dünya, her zaman insanların sandığı kadar uygar değildir. Büyünün en kara yollarını takip edip, Runeterra'nın damarlarında akan karanlık güçlerle zehirlenenler de var. Shauna Vayne bu gerçeği çok iyi bilir. Demacia'nın seçkin ailelerinden birinin şımartılan küçük kızıyken, babası onu emniyet teşkilatının her an her şeyi izlediğine inandırmaya çalışmıştı. Küçük ve saf çocuk, mükemmel ve güvenli bir dünyada yaşadığına inanıyordu. Ama bir gece, babası kötü yürekli bir cadının dikkatini çekti. Kadın, konseyin babasına atadığı korumayı alt edip, Shauna'nın ailesine önce işkence etti, sonra da onları öldürdü. Küçük Shauna ancak, saklanıp, cadı gittikten sonra kaçarak kendini kurtarabilmişti. Koşarken, sevdiklerinin çığlıkları peşini bırakmıyordu. O gün içi nefret alevleriyle tutuştu; bu nefreti asla inkâr edemeyecekti.

Vayne babasının parasını kullanarak başının çaresine baktı. Bir öğretmenin onu öğrenciliğe kabul edeceği kadar büyüdüğü anda da eğitimine başladı. Yetişkin bir kadın olduğunda, göz yıldıran bir savaşçı haline gelmişti. Ama savaş meydanlarına yerleşmeyecekti. Demacia'nın, karanlığın ele geçirdiklerini avlayacak bir koruyucuya ihtiyacı vardı. Shauna ailesinin bağlantılarını kullanarak ilk Gece Avcısı oldu. Şimdi başarıları efsane gibi anlatılıyor. Kara sanatlarla uğraşanların, Gece Avcısı'nın kol gezmekte olduğunu duyunca titrediği söyleniyor. Shauna kötülükle mücadelesine rağmen, League of Legends'a (Efsaneler Ligi) korku içinde baktı. En kara büyülere yenilmiş olduğu çok belli bazı şampiyonlar ve herkesin iyiliği için yok edilmeleri gerekirken Lig bünyesine alınmış yaratıklar var. Gece Avcısı'nın gizli görevine başlayıp, League of Legends'ı arındırma vakti geldi.

Bütün gölgelerden korkmaya gerek yok. En azından, Vayne'in istediği olursa...
Mehmet Can A.
8 Ocak 2015 23:11
o benim aşkım :D
Sergen B.
28 Şubat 2015 12:46
Sağlam Adc Çok Rahat Kaçabiliyor Ve Kovalayabiliyor :)