alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
377
Warwick
Kerim A.
18 Aralık 2014 23:15
Warwick değişiminden önce, Zaun'da insan denekler bulan bir ''tedarikçi'' olarak çalışıyordu. Kurnazca yöntemleri ve acımasızlığa varan kararlılığıyla ünlüydü. İnsanlar ona korku ve saygı karışımı bir temkinle yaklaşırdı. Ünü arttıkça, gelen talepler de arttı. Müşterileri hem daha ender ve tehlikeli örnekler ısmarlıyor, hem de daha çabuk getirilmelerini istiyordu. Warwick'in talepleri karşılayabilmek için sınırlı insan vücudunu aşan bir güce ihtiyacı vardı. Eski dostu Singed, ona çok güçlü bir formül geliştirdi. Yapmak için gereken malzemelerden üçü çok önemliydi: Gölge Adalar gümüşü, Balefire dev kurt dişi ve ilahi bir varlığın kanı. Warwick ilk ikisini kolayca buldu ama, üçüncüsü çok daha zor olacağa benziyordu. Yıldızların çocuğu olduğuna inanılan Soraka adında bir yaratığı tuzağa düşürmek için Ionia'ya gitti; ama Soraka planını fark edip onu güçlü büyüleriyle kovaladı. Bu başarısızlığı kaldıramayan Warwick, Singed'in yanına sakat ve hiddet dolu bir halde döndü. Kimyagerin henüz bitirmediği iksiri istedi. Singed iksiri içerse ne olacağını bilemediğini söyleyerek onu uyardı. Warwick arkadaşının uyarısına kulak asmadı. İksir onu hem kurt hem insan bir canlıya çevirdi, ham kuvvet ve daha keskin duyular verdi. Çok memnun kalan Warwick, hemen yeni gücünü sınamaya başladı. İçgüdüleri gün geçtikçe keskinleşti ama insan tarafı da bir o kadar köreldi. Kontrolünü yitirdiğini hissedebiliyordu: Avını hep ele geçirebildiği halde, canlı getirmeyi genellikle beceremiyordu. Şimdi, zihni hayvansı içgüdülere tamamen teslim olmadan önce dönüşümünü stabilize edebilmek için Soraka'nın kanını almaya çalışıyor.
ibrahim ethem b.
18 Aralık 2014 23:29
bence ww ye kesin nerf gelmeli
Umut Can K.
18 Aralık 2014 23:35
Teşekkürler şampiyonun hikayesini yazdığın için elo yükseltmek lig atlamak istiyorsanız birebirdir bu şampiyon banlanmaz ise seçilirken çok yararlı ve birazda üstün bir herodur.
Burak E.
19 Aralık 2014 00:19
Hikaye için sağol bu arada ww şuan çok metada ve op ilgilenenlere duyurulur
yiğit t.
19 Aralık 2014 00:23
ww  nerf yese iyi ya
Polat S.
19 Aralık 2014 12:17
Ultisi zaten nerf yedi ama halen güçlü.
onur can e.
19 Aralık 2014 12:18
Ultisine küçü bir nerf attılar ama bence biraz daha büyük nerf şart
Ulaş Kaan A.
20 Aralık 2014 13:20
nerfe gerek yok bence ya 
Hasan Can K.
9 Ocak 2015 22:07
Nerf yedi ama hala çok güçlü.
Sergen B.
28 Şubat 2015 10:39
En Kolay Jungle Herosu Ama 6 Levele Kadar Gank Atamıyor Çünkü Ww Nin Gank Skili Ultisi :)