alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
320
Wukong Maymun Kral
Ediz T.
18 Aralık 2014 17:21
Rün Savaşları'nın karmaşasında, devasa boyutlardaki bir rüntaşı Veba Ormanları'nın derinliklerinde kayboldu. Orada, el değmemiş bir halde yüzyıllarca durdu ve çevresinde yaydığı kuvvetli büyüyle yaban hayatına bilinç ve yaşama gücü verdi. Bu güçten özellikle etkilenen bir grup maymun taşa tapmak için geldiler ve liderleri (bilge bir alim) taşın gücünü maymunları ölümsüz yapmak için kullanabileceğine inandı. Karmaşık bir ayin gerçekleştirdi ama işler beklediği gibi gitmedi. Rüntaşı yok olmuştu ve ölümsüzlük vermek yerine, kalbinde taşın gücünü ve kuvvetini taşıyan Kong'u oluşturmuştu. Kong'un içinde, dinmeyen bir büyük işler başarma isteği vardı. Değerli bir rakiple karşılaşma arzusuyla Veba Ormanları'nın sunabileceği bütün yaratık ve canavarları arayıp buldu ama hiçbiri onu istediği gibi zorlayamadı. Nasihat için bilgeye gittiğinde, kuzeyde yaşayan, zekâları ve güçleriyle dünyayı istedikleri gibi şekillendirmiş olan kılsız maymunların efsanesini öğrendi.

Kong, efsanenin doğru olup olmadığını keşfetmek kararıyla kuzeye doğru yola çıktı. Güney Çorakları'nı, daha sonra da Büyük Duvar'ı geçti. Yolu üzerinde, derin meditasyonda olan Master Yi'ye rastladı. Kong, ona kuzeydeki en güçlü savaşçının kim olduğunu sordu ve Yi de ona League of Legends'dan (Efsaneler Ligi) bahsetti. Hikâye Kong'un aklını başından aldı. Dünyadaki en güçlü savaşçılarla karşılaşabileceği bir yer, onun için cennetti. Kong, Yi'den kendisini Lig'e tanıtmasını ve ona insan yöntemlerini öğretmesini istedi. Böylece Lig'e uygun bir şampiyon olabilecekti. Karşılığında, Yi'nin Wuju stilini kullanarak Runeterra'nın gördüğü en büyük savaşçı haline gelip Yi'yi onurlandıracaktı. Yi Kong'un tutkusuna hayran olarak bu teklifi kabul etti, ama bir gün Kong'un da Wuju'nun derslerini bir öğrenciye aktarması koşulunu koydu. Bu anlaşmanın ruhuna uygun olarak, Kong'un adını ''Wukong'' olarak değiştirdi ve onun olağan dışı doğasına uyan bir silah verdi: Doran'ın gençliğinde yaptığı sihirli bir sopa. Silah, rakipsiz bir şaheserdi. Wukong, Yi'nin rehberliğinde en iyi olduğunu kanıtlamak ve dünyaya Wuju'nun gerçek gücünü göstermek için League of Legends'a katıldı.

''Gerçekte kim olduğunu yalnızca savaşta öğrenebilirsin.''
- Wukong

Arkadaşlar

  • Master Yi
  • Ahri
alper b.
18 Aralık 2014 17:32
fazla yararlı bi konu değil
onur can e.
18 Aralık 2014 17:34
Master yi'nin 1000 yaşında olduğunu söylüyorlar acaba buda o kadar var midir?
Hasan Can K.
11 Ocak 2015 20:19
Ben solo olarak oynuyorum Yeni metada Jung zor dönülüyor.
Ali Can Y.
13 Ocak 2015 18:17
aynen jung zorlaştı wukong ile solo daha iyi bence de 
Umut ilhan F.
14 Ocak 2015 21:18
Wukong her turlu hem jung hemde solo iyi ama artık yeni meta denilen lanet şeyde solo
emrehan e.
25 Ocak 2015 16:00
Maymun dendiğine bakmayın çok güçlü bir herodur.
EREN CANKAT Ö.
25 Ocak 2015 17:28
Konu için teşekkürler dsutum.
Furkan Y.
27 Ocak 2015 18:39
masteryi nin öğrencisi ama boynuz kulağı geçmiş
Sergen B.
16 Şubat 2015 16:48
Wukong Bu Sezon Jungleyi Zor Dönüyor Bence 
Sergen B.
25 Şubat 2015 14:27
Junglede Gerçekten Çok İyi Soloda Pek Oynanmıyor Artık