alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
419
Xin Zhao
Kerim A.
19 Aralık 2014 19:36
Demacia Kralı Jarvan III, ne zaman Kraliyet Sarayı'nın tepesindeki parlak mermer balkondan halka seslenecek olsa, Xin Zhao yanındadır. Demacia Hizmetkârı adı takılan Xin Zhao, aslında Lightshield Hanedanı'nın özel hizmetkârı. Gizemli, sessiz bekleyişi; “gizli hayatı”na ve kökenlerine ilişkin bir sürü varsayımın türetilmesine neden oldu. İster yemek masalarında konuşulan “Zaun ajanıymış” dedikodusu, ister “Demacia Pusulası” gazetesi köşe yazarlarının “krala borcu olan rün büyücüsü” iddaları olsun, Xin Zhao kitlelerin merakını giderecek hiçbir ipucu vermiyor. Hakkı da var.

Lig'in kurulmasından önce, Noxus'da Can Pazarı adı verilen bir gösteri yapılırdı. Gladyatör çarpışmalarına benzerdi ama zalimce bir farkı vardı: Savaşçılar maç kazandıkça, karşılarında aynı anda savaşacak kişilerin (genellikle savaş esirleri) sayısı artardı. Bu her yarışmacının eninde sonunda ölmesi, ama dengi olmayan bir şan ve şöhret kazanması anlamına gelirdi. O zamanlar Viscero olarak bilinen Xin Zhao, 300 askerle birden savaşacaktı. Bu, önceki rekorun neredeyse altı katıydı. Bu maçın son maçı olacağı kesindi. Eşi duyulmamış başarısı Jarvan II'nin kulağına gidince, kral ona bir seçenek sunmak için gizlice arenaya gitti: Özgürlüğü karşılığında Demacia'ya hizmet etmek ve sonunda, onu ölüme makhum edenleri cezalandırmak. Bir kralın onun için hayatını tehlikeye attığına inanamayan Xin Zhao, teklifi kabul etti. Noxus'a önceden planlanmış bir Demacia saldırısı sırasında, Jarvan Xin Zhao ile 300 rahibini kurtardı. Geri çekilme sırasında Xin Zhao, Jarvan'a atılmış olan zehirli bir oka kendini siper etti. Bağlılık yemini etmemiş bir adamdan gelen bu sadık hareket, Xin Zhao'nun kral öldüğü güne kadar yanında olmasını sağladı. Şimdi onun oğlu Jarvan III'e hizmet eden Xin Zhao, kendisini evlat edinen ülke için savaşmak ve hayatına amaç getiren adamın anısını onurlandırmak için yeni bir ringe, Adalet Meydanlarına çıkıyor.
Ulaş Kaan A.
20 Aralık 2014 10:58
demacia'nın hikayeleri süper hele savaşları..
Hasan Can K.
10 Ocak 2015 23:55
Demacia savaşları çok güzel.
Sergen B.
17 Şubat 2015 14:35
Demacialıların Hepsini Çok Seviyorum