alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
392
Yanlış bilinenler
ceyhun ü.
2 Ocak 2016 01:36

Evet arkadaşlar bugün sizlerle yanlış bilinenleri size aktarıcam.Bunları bildiğiniz zaman bana hak vereceğinizi umuyorum.

İlk olarak league of legends de bebe herosu diye birşey yoktur.Yani Master Yi Katarina falan bebe herosu değil.

Adam akıllı şampiyon seç o zaman kardeşim.katarina karşısına gidipte talon alırsan mesela adam ölmez tabiki.

İkinci olarak ise 45 50 dk süren oyunlara easy izi very izi falan demek.Madem çok iyiydin niye 20 dkkada bitirmedin kardeş?

Deli oluyosunuz sizde demi?Oyun sonu engel atın.Ben inşallah bidaha gelirde bi gang yağmuruna tutarım easy diye spamlarım diye umut ediyorum

Üçüncü olarak ise Support un sıkıcı olduğu.Aslında en adreanalin olan roldür.Çünkü Hook tutturmak zor,rakiba yakalanmadan totem atmak zor,ADC yi korumak zor,Dürtmek zor,Jungle yi flashı varmı yokmu naptılar nettiler diye aklında tutmak zor.Kısacası en zor lanelerden birincisi.

samet e.
8 Ocak 2016 23:24

kardeşim yani çok iyi oynuyosa benim gibi ilk 3 dakkada adamı kesiceksin olay bu kadar basit

Muharrem B.
14 Ocak 2016 19:11

Haklısın , oyunda çok fazla bilinen yanlış bilgi var :(

Mert Mehmet Ü.
30 Ocak 2016 13:14

yani belkide yani tabi buda doğru yada mantıklı bir cevap olmuş ama şu bebe herosu muhabbetiyle ilgili;
belkide bebe herosu dediklerinde basit yani comboları basit olduğu için yada 1-2 skilli sadece hasar verip onuda accayip çok veren herolara söylüyolardır belkide yani artık basit yerine bebe herosu demeyi seçmişlerdir demek istiyorum sadece çünkü oyunda cidden bazı herolar bazı insanlara çok basit geliyor mesela sana Lb Malp Jinx basit gelebilir banada Lee basit geliyor yani ama onlar artık onlara farkı anlam vererek ''bebe herosu'' demeyi seçmişlerdir :D buda benim fikrim 

GÜLSÜM D.
31 Ocak 2016 12:52
Bebe herosu diye bişey gerçekten yok mesela master q şunu direk atmak yerine ziggs gibi bi hero q sunu atarken atarsa dodge layacagı için bebe herosu diye bi şey yok