alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
574
YASUO YETENEKLERİ
Sergen B.
28 Mart 2015 12:17

Yetenekler

Avarenin Yolu

Yasuo'nun Kritik Vuruş İhtimali iki katına çıkar. Ek olarak, Yasuo hareket ederken, bir yandan da kalkan oluşturur. Bir şampiyondan ya da canavardan hasar aldığında, kalkan devreye girer.

Çelik Fırtına

Bedel: Bedelsiz 
Menzil: 475

Beceri atışıyla gerçekleştirilen normal saldırı. Başarılı olan iki adet Çelik Fırtına'dan sonra kullanılınca, rakipleri Havaya Savuran bir hortum gönderir.

İleri fırlayarak 20/40/60/80/100 (+100% Saldırı Gücü) fiziksel hasar verir.İsabet halinde, Çelik Fırtına 10 saniyeliğine bir Yaklaşan Kasırga yükü verir. 2 yük biriktiğinde, Çelik Fırtına'nın yolladığı hortum havaya savurur.
Çelik Fırtına normal saldırı muamelesi görür: Kritik vuruş yapabilir, vuruş etkileri uygular; ayrıca bekleme süresi ile gerçekleştirme süresi Saldırı Hızı ile azalır.Atılırken gerçekleştirilirse, Çelik Fırtına daire şeklinde vurur.

Rüzgâr Duvarı

Menzil: 400

Rakip atışlarını önleyen hareketli bir duvar oluşturur.

Oluşturduğu hareketli duvar, 4 saniyeliğine rakiplerden gelen tüm atışları engeller.

Atılgan Kılıç

Menzil: 475

Fırlayarak bir birimin içinden geçer; her gerçekleştirmeyle artan Büyü Hasarı verir.

İleri atılarak hedef rakibin içinden geçer ve 70/90/110/130/150 (+60% Yetenek Gücü) Büyü Hasarı verir. Her gerçekleştirme, bir sonraki atılışın taban Hasarını %25 arttırır; bu miktar en fazla %50 olabilir.Aynı rakip üzerinde 10/9/8/7/6 saniye boyunca tekrar gerçekleştirilemez.Atılma sırasında gerçekleştirilirse, Çelik Fırtına daire şeklinde vurur.

Son Nefes

Menzil: 1200

Bir birime doğru gidip, tekrar tekrar vurarak ağır hasar verir. Sadece Havaya Savrulmuş hedeflere karşı yapılabilir.

Havadaki bir rakip şampiyonun yanında belirerek, 200/300/400 (+150% ek Saldırı Gücü)fiziksel hasar verir ve bölgede bulunan tüm Havadaki rakipleri 1 saniye daha havada tutar. Azami Akış verir, ama Yaklaşan Kasırga'nın tüm yüklerini sıfırlar.Yasuo 15 saniyeliğine, %50 İlave Zırh Delme elde eder. Bu durum eşyalardan, güçlendirmelerden, rünlerden ve kabiliyetlerden gelen Zırh değerini etkiler.

Cem K.
13 Ocak 2015 19:38
Yada kurallara tekrar bakın belki gözünüzden bir şey kaçmış olabilir.
Hazar mert ö.
13 Ocak 2015 19:53
ban yeme süresi 14 günden fazla olanlara gelmiyomuş

Gökay Mehmet B.
14 Ocak 2015 12:54
Dostum bosver bana geldide ne oldu ? Savasci kiz poppy nedir?
mehmet barış h.
14 Ocak 2015 16:12
bıcakların hanımı morgana geldı :)
GÜLSÜM D.
14 Ocak 2015 19:02
Of ya ruh bekcisi udyr berbat
talha k.
15 Ocak 2015 13:12
sezon sonu hediyesi her oyuncuya geliyor merak etmeyin
Ömer Batuhan Ş.
16 Ocak 2015 12:59
1 tane normal oyun atın sıra elbet geliyor
Ali Can Y.
16 Ocak 2015 14:57
Bana geldi oyun oynamayla alakası yok girdim direk geldi ilk gün o rastgele dağıtılıyor 13 milyon oyuncu var size de gelir sıra bekleyin yeter
ibrahim y.
16 Ocak 2015 15:02
bana geldi. çelik kuvvet garen geldi.
Hüseyin Batuhan M.
16 Şubat 2015 09:00
Sonuç olarak çoğu kişiye geldi