alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
376
Yeni başlayanlara öneri
oğuzcan s.
17 Aralık 2014 16:06
Arkadaşlar lol e yeni başladıysanız bol bol stream(yayın) takip edin ilk başlarda skillshot yani skill atışları olmayan karakterler kullanın.Mesela garen olabilir oynaması kolay ve zevkli bir karakter bununla başlayabilirsiniz.Ardından master yi var.Master Yi nin hasarı çok yüksek kill almayı seven arkadaşlara tavsiye ederim.
Atalay E.
17 Aralık 2014 17:38
katılıyorum zaten arkadaşın bahsettigi herolar 450 IP 2 maçta çok rahat kasabileceginiz fiyattalar 450 IP lik herolar zaten yeni başlayanlar için 
Tuğrulcan T.
17 Aralık 2014 17:41
Bencede bol bol video izleyin ve  oyun hakkında bilgi toplayın yoksa oyunda boş gezersiniz ve agır hakaretler yersiniz.
Batın E.
17 Aralık 2014 17:48
Bence yanlış bir düşünce. Yani ilk başta sürekli Stream izlemek. Yani yeni başlayanlarda onlar gibi oynamak isteyecek mesela anivia bjergsen genelde anivia oynar ama oynaması çok zor bir herodur. Q sunun stunu gibi. Ama skillshot olmayan herolar gayet iyi.
Baran A.
17 Aralık 2014 17:52
oyuna yeni başlayanlar bol bol  twitch den yayın izlesin twicth in ne olduğunu bilmeyenler durmaplayde var ordan görebilirsiniz profesyonel oyuncular yayın açıyor izleminizi tavsiye ederim.
GÜLSÜM D.
19 Ocak 2015 17:59
nooblara careyok
Sergen B.
16 Şubat 2015 17:04
Oyuna Yeni Başlayanlar Sürekli Oyun Videoları İzlemeli Oynanması Kolay Karakterlerle Başlamalı Ben Oyunu Böyle Öğrendim
Sergen B.
25 Şubat 2015 13:55
Mesela Garen Ashe Gibi Herolarla Botlara Karşı Oynanmalı