alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
767
Zac Nasıl Oynanır
Mehmet Fatih A.
19 Aralık 2014 18:26
Efsaneler Meydanı Ekibinin Önerileri: 

Zac, can ağırlıklı eşyalar ile mükemmel bir yetenek gücü & tank şampiyon olduğundan, Warmog'un Zırhı Zac için tam bir biçilmiş kaftandır. Zac oynarken tank ağırlıklı bir eşya kombinasyonunu izleyerek, takım savaşlarında takımınıza öncülük etmeniz sizi zafere taşıyacaktır.

• Warmog'un Zırhı'nın avantajı, can yenilemesi ve yüksek oranda can değeri sağlamasıdır. Zac, yeteneklerinin bedelini can değeri ile ödediğinden bu eşya Zac için eşsiz bir güç sağlayacaktır.
  • Rylai'nin Kristal Asası, yüksek oranda can değeri, yavaşlatma ve yetenek gücü ile Zac takım savaşlarına hem öncülük edebilecek hemde hafife alınmayacak kadar muazzam bir hasar sağlar. 
  • Zac tank bir şampiyon  olduğundan, rakibin en çok hasar veren şampiyonlarına karşı Ruh Gömleği - Randuin'in Alâmeti ihtiyaç duyduğu eşyalar arasındadır. 

Diğer İpuçları:
  • Zac ormancı olarak oynandığı takdirde Maddenin Kararsız Hali'ni geliştirilerek orman canavarlarını temizlemede daha etkili olucaktır.
  • Zac ile sık sık koridor baskını yapmanız gereken oyunlarda Elastik Sapan'ın geliştirilmesi daha etkilidir.
  • Zac, Zaun'un Delisi Dr.Mundo gibi yeteneklerinin bedelini can değeri ile ödeyen bir şampiyon olduğu için can ağırlıklı eşya kombinasyonları uygulamanız daha uygun olacaktır. ALINTIDIR
Ulaş Kaan A.
20 Aralık 2014 12:03
yararlı dostum . meta dışında kalsada sağlam hero.
İbrahim Çağatay Ö.
20 Aralık 2014 12:06
teşekkürler sizce mor kostüm nasıl ?
Ediz T.
23 Aralık 2014 11:19
İbrahim Çağatay Ö.
teşekkürler sizce mor kostüm nasıl ?
Hiç bi farkı yok klasık skin daha guzel bence.
ercan s.
23 Aralık 2014 16:13
bencede mor kostüme bakmayın aman
ercan s.
23 Aralık 2014 16:29
e ile atla ulti at w ile devam et kacarsa q tamamdır
serdar m.
23 Aralık 2014 16:39
ultini iyi kullan ölümüne can kas randuin ruh gomlegi warmog olmazsa olmaz zac itmelerdir daha sonra banshee kas hem  ölmezsin hemd cok hasar vurusun
Osman Melih E.
23 Aralık 2014 17:06
zac oyanayan çok az kii var eğer iyi zac oynamak istiyosan videoları izle veya zac oynaya oynaya kendini geliştir 
Mustafa U.
23 Aralık 2014 17:33
oynamasını bilirsen en iyi kahramandır bana göre
Cevdet A.
23 Aralık 2014 17:48
Best Jungle My Think
Cevdet A.
23 Aralık 2014 17:49
Bence Çok Güzel Bi Hero Al Ve Kullan Best Jung Every day