alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
1099
Bronzdan Çıkamayan Kaldımı ?
İlyas K.
20 Ocak 2015 15:20

Bronzdan nasıl çıkılır ? Öncelikle turnuva maçlarını izleyip ezbere değilde rakibe göre item çıkmak adcye son fısıltı ile edebiyi cıkma sırasını analiz etmek farma odaklanmak skor almak yerine skor vermemek en önemlisi kötü oynayan biri olsada flame olsada o maçı kazanmak.

Beyler iyi oynamıssınızdır takımda flame yapan vardır belkide 4kiside haketmiyordur sizin bu maçı adamlar haketmiyo deyipte vermeniz sizin zararınıza bu konuda kesinlikle bencil olmalısınız ben 0 15 giden adamlarlada mackazandım afkylede kazandım troll bazen karsıya geldi haketmediğim maclar kazandım.

Ama sonuçta kazandım oyunu sup oynayarakta kazanabilirsiniz her champla taşıyabilirsiniz.

Oyunları flame yapmadan trollemeden oynamaya calısın en önemliside tf de doğru zamanda doğru yerde bulunun

ben ilk 10 macta duo girdim 10/8 yaptım 70-80 maçım solodur ve ciddi söylüyorum bronzda eloboost ve smurf hesaplar haric oynamayi bilen cok azdır bu az ve elit kısmı hakettinizden emin olun

asla koridor kavgası yapmayın trolledilerse çıkın giden 2-5lp olsun kaybetceniz bozgun mmr i düşürùr giden lpyi bırak hakediyosanız kaybettinizi telafi edersiniz

eğer ingilizceniz varsa voyboyun videolarını izleyin

bronzdaysanız üstüste kaybediyosanız sorun sizdedir normal gamede ciddi oynayarak farminizi diğer 9 kisiden yuksek olmasina özen göstererek oynayın sup jung oynarken farma odaklanmayabilirsiniz

Bronzdan cıkmak icin 20.dk 100farm baraji jung icin 50 azami farm bu sayilar oyundan oyuna değisir siz o mactaki en iyi farmi yakalamaya çalısın

kötü oynuyorsanız kabullenin başkasına suç atmayın bu onuda zor duruma düşür karşısı sizden iyi oynuyorsa tfde daha yararlı olabilecek itemler çıkın tfde uzun süre ayakta durmaya ileri geriyle skill shotlardan kacarak hasar verin tfde skor alamazsaniz bile kimseye sövmeyin bazen 3 8 17 solotop giderseniz bazen 17 8 3 bu takım icin aynıdır hatta 3 8 17 daga faydalıdır o macta rakip iyise tasımakta bir süpheniz varsa skor bırakmanız defansif itemler yapmanız daha uygundur 

Mesela cok zorlaniyorsaniz mid ap oynarken item tercihiniz lic boğan rabadon değilde zhonya cehennem asası olabilir
ezbere item yapmayın çok gang yiyorsanız totem almaktan çekinmeyin

Dikkatli oynarsanız görüceksiniz bronz liginden kaybetmeden çıkılabilir suan o ligde smurf ve eloboostlar yuzunden bi kac mac tökezleyebilmenize hak veririm onun dışında çatur catur kazanmanız lazım oyuna odaklanıp iyi olduğunuzu düsunuyorsanız!!!

Sergen B.
26 Şubat 2015 09:38
Ben Kalmıştım Bu Bilgilerle Çıkarım Hemen Teşekkürler :)
mehmet u.
26 Mart 2015 18:34
farm killden önemlidir mantığı gerçekten iyi. ve ezbere item çıkmak çoğu maçın kaybedilmesine neden oluyor
Sergen B.
2 Nisan 2015 12:06
Farm Oyundaki En Önemli Şeydir Örnek 17 Farm 1 Kil'e Eşittir :)
Burak K.
19 Nisan 2015 19:50

Bronz liginden çıkmanın en kolay yolu,tr serveri için bahsediyorsak ligine göre en rahat early game da kasabilecek herolarla ve belirli bir lane da oynaman gerekiyor,ayrıca tabiiki de sağlam bir bilgisayarnın olması daha iyi olacaktır team fightlarda fps düşüklükleri feedleme olaylarına neden olabiliyor,euw sunucusu için konuşacak olursak flame yapmayıp metayı takip etmek ve takımla uyumlu kararlar alarak oyunu oynarsanız her maçı kazanırsınız.