alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
278
En kolay şampiyon
burak t.
12 Temmuz 2016 03:41

Sizce league of legends de en kolay şampiyon nedir bence master yi, darius , ekko , yasuo , gibi herolar kolay.

İsimsiz Üye
20 Temmuz 2016 01:34

bence league of legendsda kolay diye bir karakter yok her karakterin kendine has bir mekaniği var ve senin düşüncenin aksine Yasuo,Ekko,Zed VB karakterler oyunda en zor mekaniğe sahip karakterlerdir.Oyunda 100 küsür karakter var ve senin onların arasında yeteneğine uyan mekanizmalara sahip karakterler ile karakter havuzunu oluşturuyorsun,ama oyunda bence mekaniği en kolay olay karakterler Annie,Xin'zho,Master yi,Jax,W.W.(bence)bunlardır.

GÜLSÜM D.
26 Temmuz 2016 17:36
Oyunda çoğu şampiyon kolaydır ama abartmamalıyız yasuo ekko gibi karakterlerde zor degil ama iyi oynamasanda damage attıgı icin kolay sayılabilir ama darius ta bile birsuru combo var masterdede bir skill dodgeleme var mesela q ile bu yuzden çok kolay denemez yasuo da çok kolay bi şampiyon zaten tf de q ve r basman yeter bu yuzden cok oynayanı var.
Sergen B.
8 Kasım 2016 10:23

Garen,Aşhe,Annie,Nasus kolay şampiyonlardır oyuna yeni başladıysan bu şampiyonlar senin için rahat olucaktır