alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
392
Hero önerisi
Yusuf Y.
28 Ağustos 2015 02:50

Şampiyon önerirmisiniz

yusuf s.
28 Ağustos 2015 14:35

DÜŞÜK SEVİYELİ LİGLERDESEN ÖZELLİKLE MAOKAİ İRELİA ÖNERİRİM PLAT LİGİNE KADAR KOLAYCA ÇIKABİLİRSİN

Bilalcan D.
29 Ağustos 2015 09:03

VAYNE ÖNERİRİM ADC SEN OYNARMISIN BİLEMEM AMA AZ KASILSANDA ÇOK VURAN Bİ ŞAMPİYON ZIRH DELME OLDUĞU İÇİN

Arda Can I.
3 Eylül 2015 18:37

Düşük lig(Altın ve altı); Tryndamere,Akali,Amumu,Annie,Cho Gath,Jax,Katarina,Rengar

Plat ve üstü için;Viktor,Galio,İrelia,Azir,Şuan özellikle Skarner,Fizz,Gnar

Sup ve adcden fazla anlamadığım için yazmadım ama bilinen bir braum ve bilinen bir draven ilede oyun taşınabilir.

Çağdaş Ç.
5 Eylül 2015 16:09

synda-fiora-kalista

Çağrı T.
18 Ekim 2015 20:04

Şimdi hangi koridor da hangi rolde oynadığına bağlı ancak ben sana her koridor için her rolde şampiyon önereceğim.

Ahri = Koridor Mid Lane(Orta Koridor) = Gerek R Ultisi ile kaçabilmesi ve rakip kovalaması ile etkili bir şampiyon olan Ahri aynı zamanda Ayartan Öpücük yeteneği ile kaçan rakipleri kendisine çekebiliyor buda büyük bir avantaj.Ayrıca Q'nun verdiği hızlanma ile rakiplerinizi kovalarken sıkıntı çekmezsiniz.

Ekko = Koridor Mid Lane(Orta Koridor) = (R) Ultisi ile bir çok rakibi alt eden ve Q'sunun verdiği yavaşlatma ve hasar ile bir çok rakibi hızlıca öldüren bir şampiyon aynı zamanda (R) Ultisi hem kaçmak için hemde adam öldürmek için kullanılabiliyor bunun yanında (E) Zaman Sıçraması adlı yetenek ile bir şampiyon kaçarken yakalayabilir veya bir şampiyondan kaçarken kullanabilirisiniz.

Rengar = Koridor Top Lane(Üst Koridor) = Ultisi ile görünmez olan rengar rakiplerinin üstüne atlayarak hızlı bir şekilde rakibini öldürebiliyor.Aynı zamanda vahşet biriktirip W ile can yenileme özelliğine sahip Q yeteneği ise rakibe yüksek hasar veriyor bunun yanı sıra E yeteneği rakibi yavaşlatabiliyor vahşet ile birlikte kullanınca ise rakibi bir süre yere sabitliyor.

Vayne = Koridor Bot Lane(Alt Koridor) = Vayne bu sıralar çok oynanan bir şampiyon ve güzel bir Nişancı olduğunu düşünüyorum. (Q) Takla yeteneği ile rakibe yüksek hasar ve kaçan rakiplere yetişmek için güzel bir yetenek.(W) yeteneğini de unutmamak gerek bu yetenek ile rakibin üzerinde 3 adet halka çıkar ve son vuruşunuz da yüksek hasar verirsiniz. (E) Yeteneğini rakip şampiyon duvara yakınken kullanmak daha mantıklıdır duvara yakınken vurursanız sersemler ve kolayaca işini bitirebilirsiniz. (R) Yeteneği ise hem görünmez olur hem de saldırı gücünüzü arttırır. 

Muhammed Emin G.
25 Ekim 2015 00:57

vayne zed hecarim darius elise gangblank ve daha birçoğu

Sergen B.
26 Ekim 2015 19:15

SOLO : DARİUS

MİD : LB

ADC : VAYNE

SUP : BARD

Jung: LEE SİN

Sergen B.
3 Kasım 2015 18:00