alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
438
Kücük Çocuklar
mert k.
8 Haziran 2015 18:50

Genelde League Of Legends (LoL) başlayacak oyuncular bir takıntıdır gider.Çocukların olması Oyunları bozması tarzında Sizin bu konularda düşünceleriniz nedir? Sizinde canınızı sıkar mı bu olaylar ?

Emir Fatih Y.
8 Haziran 2015 19:31

tabiki sıkıyo ilkokul bebeleri geliyo feedleyo ondan sonra cıkıyo

Vakkas K.
8 Haziran 2015 22:25

Şimdi çocuklar dediniz 7-10 arası çocuklar bunların oyun bozma nedeni belli zaten en başta bir çocuk lol gibi bir oyun oynuyamaz çünkü oyunda herkes aynı değildir bazısı olur çocuk yanlış yapar küfür eder bazısı olur uyalir burada en çok kullanılan soz veled bu yağ ağır olur ama sen kalk lol gibi oyunda hata yap lolde 1 hata bire önemlidir işte bundan çocuklar oynamamli 

Sergen B.
11 Haziran 2015 16:37

Sorun Çocukların Oynaması Değil Bence Sorun Çok Küfür Etmeleri

Şerefcan Ü.
12 Haziran 2015 02:35

LoL'ü oynamak herkesin hakkı tamamdır da adam hiçbir şey yapmadan takımın yenilmesine sebep oluyorsa gerçekten uzaklaştırılmalı!

Gökhan Yücel T.
15 Haziran 2015 20:54

10 yaşında oynayan çocuk küfürsüz düzgün bi şekilde oynayabilir sorun yaşta değil ben 20 25 yaşlarda küfür edip feedleyen sürüyle kişi biliyorum sorunu yaşta başta aramak saçma bence yokmu hiç tanıdığınız küçük yaşlarda oynayan sevdiğiniz insanlar biraz düşünceli olun..

Oğuzhan T.
27 Haziran 2015 14:02

Arkadaşlar yorumları okudum hepiniz hemen hemen yanlış düşünmektesiniz. Bir oyuncunun yeteneği kesinlikle yaşıyla eşdeğer DEĞİLDİR.

Eminim ki sizlerinde kötü oynadığı karsı takımı istemeden beslediği oyunlar vardır. Takımıza kotu oynayan birisi geldiginde "aaa velede bak feedledi, şu bu report, allah belanizi versin " demek yerine kotu oynayan arkadasınızın açığını kapatabilirsiniz. Tabi açığını kapattıgınız kişinin yaşını önemsemenizde önemli bir kural.

Diyelim ki bu küçük arkadaşımız ortaliga kufurler salliyor. Şahsen ben küfür sallayan çocuklar icin karsiliginda kufur etmek yerine skor tablosundaki sihirdar adinin yanindaki SUSTUR butonuna basan bi bronz yada gumus kume oyuncusu gormedim.

Kısacası karşılıklı küfurlestiginiz 13 yas alti arkadasla bence ayni keseya konulursunuz. O mute butonunu ne zaman kullanirsiniz o zaman rahat edersiniz... Teşekürler.