alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
556
League Of Legends Elmastan başarı tavsiyeleri
İsimsiz Üye
30 Aralık 2015 23:37

Merhaba arkadaşlar çoğumuz(2 yıl önceki halimden bahsediyorum) 1400 elodayken googleye yazmışızdır nasıl küme atlanır vs.

2 yıl önce Gümüş 4 idim/Şuan elmas 1) fakat kendi çapımda birkaç madde düzenledim inanın işinize yarayacaktır unutmayın herşeyi zaman gösterir.

1- Hiçbir zaman birebir dialoga ve münakaşaya girmeyin (tabi ormancınızla veya yanınızdaki destek ile iletişimi kesmeyin )

2- Takımınıza ilham verin.Burdan şu sesleri duyuyorum bronz eloda veya silver eloda ilhamdan fazlasına ihtiyacım var ! Evet var ama bunlardan biri takıma verdiğin ilham.

3- Gelelim oyunun tekniksel yönüne herzaman meta dışı kalmış şampiyonlara karşı bir tutum vardır özellikle 1200 ve aşağısı elolarda bunlardan kurtulun arkadaşlar.

4-Özgüveniniz olsun evet özgüvensiz olmaz bu kendine bi hedef belirle ve kendi kendine dedi ben bu şampiyonu oynamak için doğmuşum.Tabi şu mantığıda aklınızdan çıkarmayın Hızlı giden atın boku seyrek düşermiş :) .

5-Kesinlikle aşırı yüksek eloları izlemeyin size bi faydası dokunmaz gerçekten en fazla elmasa kadar izleyin sebebi şu ki onların rakipleride aynı düzeyde fakat siz kendinizi bir yerden sonra üstün görmeye başlayınca çok tutarcı bi tavır alıp rakibinizi ezebiliceğiniz yerde ufak hatalar yaparsınız ve bu koridoru kaybetmenize yol açabilir dikkat edin.

6-Bu en önemli kısımlarından biri diyebiliriz TOTEM,VİZYON,GÖRÜŞ Totem önemlidir kesinlikle dakika 5 den sonra koridorunuz yakınlarındaki baskın yiyebiliceğiniz heryeri totemlemelisiniz bu sizi korur aynı zamanda oyunun ilerki safhalarında size zaferi getirebilir bunu unutmayın.

7-Her rolü oynamaktan çekinmeyin he bu şu demek değildir ben daha önce hiç nişancı oynamadım ama korkmuyorum hemen vayne almalıyım ! Hayır dostum şampiyonu yapay zekaya karşı deneyeceksin normal oyunda geliştireceksin dereceli maçta oynayacaksın çoğu zaman görüyorum adam yılda 1 kere destek oynuyor o maçtada tresh blitzcrank falan seçiyor sebebi zevkli olması kazanmak için oynuyorsan bazı zevklerden vazgeçiceksin eğer destek bilmiyorsan yani mekaniğin yoksa annie ,soraka,alistar,braum gibi taşıyıcını koruyacak ve onu koridorda tutacak sustain şampiyonlar alıcaksın ki bir işe yarasın.

8-Hataları örtmekte gece gibi ol. Eğer takımındaki bir oyuncu takım savaşı sırasında bir hata yapıyorsa zaman geçmeden hemen düzeltmelisin he yok ben destek oynuyorum vs birşey diyorsan diğer arkadaşlarını koru ki onlarda nexusu korusunlar !.

9-ZAFERİN ANAHTARI CC(KİTLE KONTROL) Evet Gerçektende takım savaşlarında harika birşeydir düşünsene orianna, wukong, yasuo miss fortune, malphite.Süper bir kombo değilmi burda olay ani hasar ve kitle kontrolde  şampiyon seçim ekranında ona göre arkadaşlarınızı yönlendirin.

10-Biraz Ego , Biraz deneyim,Birazda Teknik bunlar toplanınca gerçekte iyi işler çıkıyor fakat ego bölümüne gelirsek kendinize karşı egoist olun ve kavgayı kendi takım arkadaşlarınızla değil rakiple yapınki birlik ve beraberliğin hat safhada olduğu Sihirdar vadisinden Zafer yazısıyla ayrılın. Okuduğunuz için teşekkür ediyorum 

Emir Cutthroat  eğer  benden özel ders eğitim gibi almak isteyenler facebooktan ekleyebilir konuya yazarsınız

GÜLSÜM D.
1 Ocak 2016 10:51
Kesinlikle çok doğru yeni 30. Olanların işine yarar
Muharrem B.
14 Ocak 2016 19:32

Teşekkürler işe yarayacaktır