alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
388
League Of Legends Lol Tvde Bu Hafta
İrem Sude A.
1 Ocak 2015 19:18
Hem Avrupa hem de Kuzey Amerika’da Süper hafta vakti geldi, çattı. LoL TV’de bu hafta günlük programların ardından Avrupa ve Kuzey Amerika LCS karşılaşmaları ekranlarda olacak. Bahar Mevsimi Şampiyonluk Ligi’nde de ara yok!

Pazartesi günü yayın Şampiyonluk Ligi’nde 4. haftanın ilk gün karşılaşmalarının tekrarı ile başlıyor. Günün ilk canlı yayını ise 17.00’daki Valoran’dan Haberler programı olacak. Haberlerin hemen ardından da eSpor, yani 6’da 6 var. Akşam saatlerinde devam eden canlı yayında, Kuzey Amerika LCS 7. Hafta 2. Gün maçları Türkçe anlatımla LoL TV’de olacak.

Salı günü, Şampiyonluk Ligi 4. hafta maçlarının ikinci gününün tekrarı ile başlıyor. Saat 16.00’da iseTopluluk Gecesi canlı yayınına geçip, Canavar Avı temalı turnuvanın finalini izliyoruz. Saatlerimiz18.00’ı gösterdiğinde ise Avrupa LCS Süper Hafta canlı yayını ekranlarda oluyor. Hafta boyunca sürecek LCS heyecanı için maraton başlıyor.

Çarşamba günü ilk yayınımız bir önceki akşam yayınlanan Topluluk Gecesi’nin tekrarı olacak. Onun ardından ise Avrupa LCS 8. Hafta 2. Gün canlı yayını 18.00’da LoL TV’de.

Perşembe günü, Avrupa LCS heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Süper Hafta’nın 3. günü saat18.00’da LoL TV’de canlı yayında olacak.

Hafta sonuna geldiğimizde, Cumartesi günü 11.00’da eSpora Kuzey Amerika LCS Süper Haftamaçlarının ilk gününün Türkçe anlatımı ile başlıyoruz. Ardından ise sıra saat 17.00’da başlacayacak Türkiye Şampiyonluk Ligi’nin 5. Hafta 1. Gün karşılaşmalarına geliyor.

Pazar günü canlı yayın, saat 11.00’da Kuzey Amerika LCS 8. Hafta 2. Gün karşılaşmalarının Türkçeanlatımı ile başlıyor. Bunun ardından ise yine saat 17.00’da Bahar Mevsimi Şampiyonluk Ligi’nin 5. haftasını tamamlayacak karşılaşmlar canl yayında sizi bekliyor.

Adalet Meydanlarında görüşmek üzere!

Umut D.
3 Ocak 2015 11:50
copy paste yapmayın artık