alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
546
Lig atlamanın gerçekten iyi bi lige yerleşmenin temel kuralı.
Oğuzhan T.
27 Haziran 2015 01:30

Arkadaşlar temel kural şudur diyelim ki bronzdasınız ve takımınızdan biri kötü oynadı yani size en büyük tafsiyemdir kesinlikle kötü oynayan kişiye küfür vb etmeyin çok fazla zaman kaybedersiniz.

Örneğin: Birini azarladınız cümlenizi 6 saniyede yazdınız buda 3 minyon kaybı gibi bişi bunu yazmayıp 3 minon kesseniz +60gold alıcaksınız ama bundan mahrum kalıyorsunuz oyun içinde adama 30 cümle yazdınız desek 30x60=1800gold demek bu 1800 gold bence büyük bi yer tutmaktadır.  KISACASI FLAME'E HAYIR arkadaşlar.

Kağan T.
27 Haziran 2015 18:05

Tesekkurler deniyecegim.

Hasan Tunçer Y.
27 Temmuz 2015 14:35

türk serverinde bu durumlarla karşılaşılıyor doğru bir konu olmuş flood yapmak yerine 2-3 minyon öldürseniz sizin kaarınızadır.

Çağrı T.
18 Ekim 2015 20:08

Teşekkürler bu tavsiyeleri deneyeceğim daha önce böyle çok hatalar yaptım umarım bu yazıyı okuduktan sonra daha yapmam teşekkürler :) 

Sergen B.
3 Kasım 2015 10:12

Tr Serverinde Takımızına Hep Değişik İnsanlar Geldiği İçin Ben Zor Olduğunu Düşünüyorum