alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
1364
Maini Sup olan arkadaşlar bi bakarmısınz
şefik zeki d.
20 Ekim 2014 17:14
Benim main sup genellikle braum morgana nami oynuyorum önerebilcegini bi build varmı ?
Salih Berk Y.
20 Ekim 2014 17:22
Moragaya başlangıçta doranın yüzüğü ile başlama yeter hiç bir işlevi yok sup oynarken
onur k.
20 Ekim 2014 17:24
Morgana için 
ionian
ruby
frost queen
mikael's crucible
zhonya

OĞUZCAN Y.
20 Ekim 2014 17:26
Morgana için kum saatini kesinlikle öneririm. Aralarına girip ulti + kum saati yaparak maçı takımına kazandırabilirisin.
Ahmet İ.
20 Ekim 2014 17:26
şefik zeki d.
Benim main sup genellikle braum morgana nami oynuyorum önerebilcegini bi build varmı ?
Keşiftaşı ve ayakkabıyı kesinlikle çıkmalısın mikael de iyi gider kalanı sana kalmış
Ozan H.
20 Ekim 2014 17:27
şefik zeki d.
Karşi takıma göre build yapabilirsin bol stun varsa karşıds adc ni korumak için mikail şart...
Muhittin Furkan Ç.
20 Ekim 2014 17:31
Klasik support buildi, Yadigar Kalkan, Mikael , Gezgin çizmeleri, Keşiftaşı vb..
Ahmet İ.
20 Ekim 2014 17:33
Salih Berk Y.
Moragaya başlangıçta doranın yüzüğü ile başlama yeter hiç bir işlevi yok sup oynarken
Arkadaş doğru diyor, hasar vurmaktan çok yanındakini korumaya yönelik oyna ve bu şekilde itemlerini al.
şefik zeki d.
20 Ekim 2014 17:34
yok doran yuzugu ile başlamıyorum büyü hırsızının marifeti itemi ile başlıyorum 
şefik zeki d.
20 Ekim 2014 17:37
Ozan H.
Karşi takıma göre build yapabilirsin bol stun varsa karşıds adc ni korumak için mikail şart...
keşif taşı ve ayakkabı cıkıyorumda mikail kazanı hic denemmeiştim teşekkur ederim deniyecegim 
şefik zeki d.
20 Ekim 2014 17:41
Ahmet İ.
Arkadaş doğru diyor, hasar vurmaktan çok yanındakini korumaya yönelik oyna ve bu şekilde itemlerini al.
büyü hırsızın marifeti ile oyuna başlayıp sonra o itemi tamamlıyorum ayakkabı keşif taşı  ve zonya cıkıyorum oyunun gidişatına göre diger itemlerimi cıkıyorum sizce dogrumu