alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
2293
MK LOL Ban yememek için yapmanız gerekenler.. "içeri"
cevat ç.
19 Aralık 2014 20:45
beyler oncelikle selamun aleykum.. ban yememeniz için yapmanız gereken tek hey jungle timeri kapatmak. eğer açık ise ilk başta 7 gün devamında perma yiyorsunuz. kolay gelsin.
Ali Can Y.
19 Aralık 2014 21:37
Artık lolün kendi timer'ı da var zaten pek gerek kalmadı bence 
Polat S.
19 Aralık 2014 21:47
Zaten bu sezon orman dakikaları eklendi. Ona pek gerek yok. Hatta hileye de gerek yok. Ne işe yarayacak ki. Skini sadece sen gördükten sonra :D
Murat Atakan H.
19 Aralık 2014 21:59
oyunun kendi timeri var ki zaten
Mertcan E.
20 Aralık 2014 03:56
Olay sadece jungle timer degil ki adamlsr oyunlarinda ucuncu parti program istemiyorlar.
Gökhan Yücel T.
30 Ocak 2015 12:38
Ban yememek için yapacağınız tek bir şey var mk lol kullanmamak :))
Mehmet ali ö.
30 Ocak 2015 13:26
ben 1 yıldır kullanıyorum bu ban olayı yokken bile benim jung timer kapalıydı çünkü rahatsız ediyor kapatıp kullanın 10 numare 5 yıldız ....
Hüseyin Batuhan M.
7 Şubat 2015 20:36
Kullanmayın bence
GÜLSÜM D.
7 Şubat 2015 21:14
oyuna girin slnra mk lolu açin.
Engin Kaan T.
14 Şubat 2015 18:59
http://tr.leagueoflegends.com/tr/news/riot-games/announcements/3-parti-yazilimlar-hakkinda-son-uyari
Kurallara göre
Oyun Client'ini hiçbir şekilde değiştiremezsiniz, değiştirirseniz hile yapmış olursunuz ve yakalanırsanız geçici veya kalıcı yasaklanmanız sözkonusu.
Bazıları Oyuna Giriş Client'iyle oynuyor yani açılıştaki animasyon bu önemsiz BAN yiyeceğinizi sanmam.

Linkte de yazdığı gibi
Oyna tuşuna basıldığı andan, Zafer veya Bozgun ekranını görene kadar size, rakibiniz üzerinde haksız avantaj sağlayacak, oyun deneyimini ve rekabetçi ortamdan alınan eğlenceyi kötü etkileyebilecek her türlü yazılımın bu nedenle bazı yaptırımları beraberinde getireceğini daha önce belirtmiştik.
görkem t.
15 Şubat 2015 09:06
Bi ise yaramıyo ztn