alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
1136
MKLOL Banlanma Riski Var mıdır?
Mehdi A.
20 Aralık 2014 20:41
Arkadaşlar bu yararlı bir soru için cevap verir misiniz?
eray e.
20 Aralık 2014 20:48
var bildigim kadarıyla ama skini sadece kendin görüyosun 
Ulaş Kaan A.
20 Aralık 2014 21:05

Programın kendi Launcher'inde ki PLAY tuşuyla girme oyuna . Oyuna gir sonradan aç. Jungler Timer'ı falan da kapat ss alırlar yazı falan yazarsa. Farkedilmezsen sorun olmaz. Ama yasak tabii ki.

Cumali Ç.
20 Aralık 2014 21:07
Var. 3. tür yazılıma mı ne giriyormuş. Kullanmayıver kardeş
onur can e.
20 Aralık 2014 22:00
evet illegal bir programdır kullanması bile 7 gün ardından süresiz ban sebebidir.
Mertcan E.
20 Aralık 2014 22:04
riot lol ile açtığın her programı facebook'u bile görebilir buna eminim ve yakın zamanda bu programlar için bi bildiri de yayınladılar yani kesinlikle tehdit oluşturur senin için.hiç kullanma kafan rahat olsun niye diken üstünde oturmak istiyorsun ki?
Mertcan E.
20 Aralık 2014 22:04
riot lol ile açtığın her programı facebook'u bile görebilir buna eminim ve yakın zamanda bu programlar için bi bildiri de yayınladılar yani kesinlikle tehdit oluşturur senin için.hiç kullanma kafan rahat olsun niye diken üstünde oturmak istiyorsun ki?
Abdulbaki Ü.
20 Aralık 2014 22:07
Evet var kullanma ben 3 gün ban yedim.
onur can e.
20 Aralık 2014 22:10
kullanmak kesinlikle ban sebebidir bence kullanmamalısın.
Metehan S.
20 Aralık 2014 22:32
Kardeş Jungle Time'ı kapat fakat ileride lol'e girerken patch atınca arada dosyalarıda tarayacakmış ve arasında MKLOL'ü bulursa bitti gitti tüm emeklerin boşa gider hesabın sınırsız ban yer bence sakın yapma bi kostüm için hesabın elden gitmesin.

Doğukan Ö.
20 Aralık 2014 22:38
Evet. Banlanma Riski Var.