alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
581
oyun içindeki gizli özellikler
Burak S.
7 Temmuz 2015 15:20

Aynı takımda 1'den fazla ninja bulunursa ki bunlar akali, kennen, shen oluyor takımdaki ninjalar -1 health alıyor. Çünkü ninjalar kendi başlarına daha iyi çalışırlar. 

Nidalee'den daha düşük lvlleri Nidalee'nin takım arkadaşları her 5 saniye için +5 experience alıyor. 

Leona'nın Sunlight skilli gözlüğü olan karakterlere 1 damage daha az vuruyor. 

Cassiopeia olunca haritadaki tüm yılanlar ortadan kalkıyor.

Skarner eğer 12 saniye çimenlerde kalırsa gizli bir şaka yapıyor. Çimende kaldığın 12 saniye ile ilgili bir şaka sanırım. 

Graves eğer Nocturne'a şu karanlıkta bırakan kör eden skilini kullanırsa şu an kim karanlıkta diyor.

Fizz eğer ultisiyle yordle öldürürse ölüm effecti olmuyor yani köpekbalığı yordleları yiyor. Teemo ve Heim'de çalışmıyor sanırım. 

Voli ile Zilean, bu ikisi birbirlerinden nefret ediyorlar. Eğer düşmanlarsa ikisi de oyun boyunca buff alıyorlar. Voli Chronokeeper Hater passive ile her Zilean öldürdüğünde bonus 11 gold alıyor, Zilean'da Armored Bear Hater passive ile her Voli öldürüşünde 10 bonus gold alıyor ve kim öldürürse öldürdüğüne özel laflar söylüyorlar.

Cevap bulunamadı.